Youtubeři

4. listopadu 2021 14:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Brutální hádka Ely a Tadeáše v LIKE HOUSE 2! Opravdu poštvává influencer holky proti sobě?

LIKE HOUSE NIGHT SHOW (9) - Hádka Ely s Tadeášem

Začíná atmosféra ve vile výrazně houstnout? Kdo stojí za nejnovějšími hroty?

Je to sotva den, co vilu opustila Agáta Hanychová, a vztahy v reality show LIKE HOUSE 2 začínají být mezi některými členy brutálně na nože. Konkrétně se vyostřila situace mezi Tadeášem Kuběnkou a Elou Yababy, do níž byla nechtěně v debatě zatažena i Terka alias Holka z Letné. Tadeášovi se nelíbilo, jakým způsobem se Ela chová před kamerami, kdy odmítla během jejich párty pít alkohol. Mimo záběry kamer se podle jeho slov tiktokerka nedrží tolik zkrátka. Alkohol si užívá plnými doušky a mluví o věcech, které by na kameru normálně neřekla.

Před několika dny totiž měli soukromou konverzaci, ve které Ela Tadeáše upozorňovala na chování své kamarádky Terky. „Ona moc dobře ví, že jsi tady ta hlavní star, tak se podle toho k tobě chová. Ty to nevidíš, protože je chytrá. To, jak se s tebou objímá a takovéto věci, to je mimo její charakter.“ Alkoholem posilněný Tadeáš byl překvapený. „Já to nevidím.“ Když došlo na konfrontaci před ostatními, na hádku bylo zaděláno.

Nedělej ze mě ču*áka, vole. Já o Terce neměl žádné pochyby,“ pustil se do Ely svým drsným slovníkem Tadeáš. „Já z tebe nebudu dělat ču*áka, ty si za mnou reálně přišel do pokoje a zeptal ses mě, co si myslím o Terce. Vůbec na mě nezkoušej, že já tady dělám hroty s Terkou,“ reagovala Ela. Tadeáš pak reagoval hodně ostrým slovníkem a výrazy, které by se holce opravdu říkat neměly. Na což ostatně upozornila i Agáta, která se stala po odchodu z vily komentátorkou necenzurované LIKE HOUSE NIGHT SHOW.

Vyhrocenou situaci sledovali samozřejmě i ostatní účastníci včetně Samuela a Freescoota z vířivky. „Přijde mi, že Tadeáš totálně poštvává holky proti sobě,“ řekl na jejich hádku Samuel. Také si myslíte, že se snaží Tadeáš vytvářet hroty a napjatou atmosféru mezi holkami? Jaké straně více věříte?

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:10 na kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.