Showbyznys

2. listopadu 2021 14:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná hádka Agáty Hanychové s Terkou v LIKE HOUSE 2! Čím influencery brutálně naštvala?

LIKE HOUSE (7) - Agáta vs. Terka

Poslední dny populární modelky ve vile neproběhly úplně idylicky. Čím naštvala Holku z Letné a ostatní tentokrát?

Agáta Hanychová sice v průběhu minulého týdne reality show LIKE HOUSE 2 podle předchozích plánů odešla, její poslední dny ve vile ovšem uvidíme na reality kanále Prima SHOW tento týden. A nutno říct, že to budou pro Agátu dny poměrně bouřlivé a propast mezi ní a ostatními influencery se možná ještě více prohloubí.

Ve včerejší epizodě se influenceři pustili do Agáty, když o Tereze Koubkové alias Holce z Letné řekla, že působí ve vile jinak, než se prezentuje na svém Instagramu. V dnešní epizodě se Agáta rozhodla situaci s Terkou vyřešit. Bohužel to však nedopadlo přesně podle jejího plánu a z konverzace se stala ostrá výměna názorů, do níž se zapojili i ostatní influenceři a Agáta nakonec naštvaně odešla!

Terce jsem se chtěla omluvit, myslím, že to v dalším díle bude vysvětlené. Vystřihli tam část, která tam být neměla. Nebylo to tam celé dořešené,“ vysvětlovala Agáta, která stále poukazuje na to, že produkce z její výpovědi něco vystřihla. Produkce ovšem nechala výpověď bez úprav, dokládá to i opakovaným přehráním onoho vyjádření v dnešní epizodě. „Já se ti tady přede všema omlouvám,“ dodala Agáta.

Jenže to Tereze Koubkové alias Holce z Letné nestačilo. „Omluvu přijímám a chápu ten celek, jenom říkám, co mi tam vadilo. To bylo to, že sis dovolila o mně říct, že nejsem stejná jako na Instagramu. To, že to nějak osekají ve střižně je jedna věc, ale druhá věc je to, jak ty to formuluješ v tom základu. Ta věta je prostě špatně. Nechápu, jak si můžeš dovolit něco takového říct o člověku, kterého neznáš.“ Agáta se ale nenechala. „Já jsem za tebou dvakrát šla s tím, jak to tady chceš třídit. Jako ta dospělá ženská, která trávila dva dny v kuchyni, kdy vy holky po sobě nejste schopný si odnést ani talíř.“

A v tu chvíli se do hádky zapojila i Yababy, které se dotkla narážka, že zde nikdo kromě Agáty neuklízí. A rozhodně nezůstala sama. „To, že u toho nejsi, když uklízíme neznamená, že to neděláme.“ Následně Terka Agátě vyčetla, že si k úklidu volá kamery, aby bylo vidět, jak uklízí. To už Agáta nevydržela a odešla. Podaří se vztahy mezi Agátou a influencery před jejím odchodem ještě napravit?

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.