GALERIE: Agáta Hanychová končí v LIKE HOUSE 2! Proč tak brzy opustila vilu?

MilanR. Publikováno: 29.10.2021
Byla jednou z hlavních hvězd druhé řady populární reality show. Nakonec si však sbalila kufry dříve, než mnozí diváci a influenceři čekali. Proč?

reklama

Od počátku tohoto týdne můžete na obrazovkách nového reality kanálu Prima SHOW sledovat druhou sérii populárního pořadu LIKE HOUSE, v níž se do vily se skupinkou mladých influencerů nastěhovala i známá modelka a moderátorka Agáta Hanychová. Agáta se chtěla účastí v soutěži, na jejímž konci čeká na vítěze částka půl milionu korun, více přiblížit mladé generaci a více se ponořit do éry youtuberů a tiktokerů. Jak už ale v prvních dnech sama poznala, nebylo to pro ni vůbec jednoduché. A nyní, po osmidenním pobytu ve vile, ostatní influencery nadobro opustila!

Agáta Hanychová opustila vilu ve středu večer a její soutěžní účast v LIKE HOUSE 2 tím nadobro skončila. Nejedná se však o tak úplně šokující či nedobrovolný odchod. Její brzké opuštění vily bylo totiž hned zpočátku plánováno, jen se kvůli soutěžnímu duchu a překvapení ostatních influencerů drželo v dokonalé tajnosti.

Prima SHOW

Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Na jejím odchodu jsme se domluvili už před začátkem show, nechtěli jsme ale tuto skutečnost veřejně prezentovat předem, aby neovlivnila ostatní soutěžící a nenarušila dramaturgii show. Odchod Agáty z vily uvidí diváci v epizodě LIKE HOUSE 2 příští středu na kanále Prima SHOW. Agáta bude i nadále s LIKE HOUSE 2 spolupracovat, a to formou komentářů v LIKE HOUSE NIGHT SHOW,“ potvrdila televize. Agáta se tak s pořadem ještě definitivně neloučí a stále ji budeme vídat alespoň formou noční komentátorky.

Ve středu večer jsem opustila vilu LIKE HOUSE. Vše bylo od začátku naplánované, ale slíbila jsem, že pro influencery a diváky to bude překvapení. Důvodem bylo, aby skutečnost, že vilu opustím po osmi dnech neovlivnila ostatní soutěžící v přístupu ke mně. Jak probíhalo loučení a koho můj odchod dohnal k slzám, uvidíte již příští týden,“ potvrdila Agáta. „I nadále budu na pořadu spolupracovat, ale už teď můžu říct, že pobyt ve vile byl pro mě zajímavou zkušeností. Musím se přiznat, že do vily jsem šla plná předsudků. Cože tohle mají být ty vzory pro naše děti?” říkala jsem si, ale teď musím říct, že jsem se šeredně pletla. Ve vile se tentokrát sešla skutečně pestrá směsice osobností, takže nuda to rozhodně nebude,“ dodává modelka. Její dojemný odchod z vily můžete sledovat v LIKE HOUSE 2 už příští týden.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Agáta Hanychová ve vile LIKE HOUSE.

GALERIE: Pláč Agáty Hanychové v LIKE HOUSE 2! Čím ji mladí influenceři šokovali?

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová o účasti v Like House: S Prachařem si práci navzájem nehodnotíme

reklama