Showbyznys

25. října 2021 11:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pláč Agáty Hanychové v LIKE HOUSE 2! Čím ji mladí influenceři šokovali?

Už dnes se můžete těšit na první díl nové řady LIKE HOUSE. Pro jednu z hvězd, Agátu Hanychovou, to ovšem nebyl start vůbec povedený.

Ano, už je to konečně tady! Již dnes startuje nejen nový reality kanál Prima SHOW, ale spolu s ním i druhá řada oblíbeného pořadu LIKE HOUSE. I tentokrát se v populární reality show objeví osmička influencerů, kteří spolu budou trávit čas zavřeni ve vile, plnit nejrůznější výzvy, řešit radosti a strasti a v neposlední řadě bojovat také o výhru v hodnotě půl milionu korun. Jednou z hlavních tváří LIKE HOUSE 2 je pak populární modelka a moderátorka Agáta Hanychová, která se do vily nastěhovala také proto, že chtěla poznat idoly svého syna Kryšpína a přiblížit se mladé generaci.

Jenže právě to jí dělalo první dny po nastěhování velké problémy. Dokonce takové, že skončila v slzách! Agáta zkrátka zažila hned na úvod soutěže pořádný šok a ostatním soutěžícím dokonce přiznala, že se nevyhnula ani pořádným slzám. „Brečela jsem, protože vám nerozumím, té vaší mluvě a slovům,“ řekla Agáta mladým hvězdičkám.

Své pocity popsala Agáta detailně ve zpovědnici. „Mám problém s komunikací s ostatními… Mluví takovou anglicko-českou-moravštino-tiktokeřinou a občas jim nerozumím a jsem z toho trochu ztracená. Je to těžké, myslela jsem si, že to bude mnohem jednoduší. Poprosila jsem ostatní, jestli mi můžou občas ta slova vysvětlit a od té doby mi pomáhají. Soutěžící si asi myslí, že mám nějaké výhody, třeba protože jsem starší nebo vím víc informací, ale tak to není, mám stejné informace jako oni a naopak si myslím, že to mám těžší. Oni se mezi sebou nějakým způsobem znají. Úkoly, které tady děláme, jsou z jejich světa. Přijdu si tady jak mimozemšťan.“ Dokáže se zbytkem vily nakonec najít společnou řeč?

LIKE HOUSE 2 startuje na novém kanále Prima SHOW v pondělí 25. října v 18:10! Minulou řadu si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také