Satnady

2. listopadu 2021 11:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je nová účastnice LIKE HOUSE 2! Kdo nahradí Agátu Hanychovou?

Do populární reality show přichází nová tvář. Budou z ní mít ostatní influenceři radost?

Jak už asi všichni dobře víte, známá modelka a moderátorka Agáta Hanychová minulý týden opustila reality show LIKE HOUSE 2. Její odchod byl dopředu plánovaný a to, jak probíhal, uvidíte na kanálu Prima SHOW již tento týden. Ztráta jedné soutěžící však logicky znamená příchod zcela nové tváře. A tak se i stalo! Na začátku tohoto týdne se totiž nastěhovala do příbytku influencerů další soutěžící.

Tou je dvacetiletá tiktokerka, youtuberka a prostě a jednoduše influencerka Anastázie Chomičová, jež je na sociálních sítích známá pod přezdívkou Satnady. Jo, a je také začínající tatérkou, což je na její tvorbě proklatě znát. „Pocházím z Běloruska, ale aktuálně žiju v Karlových Varech. V Česku jsem už nějaký ten pátek a myslím, že jsem se tady docela dobře aklimatizovala. Můj obsah na TikToku je o tetování, oblečení a umění. Dělám tzv. customs, což je předělávání basic oblečení do alternativních stylů. Tím se snažím svým divákům předat myšlenku, aby byli víc originální a nebáli se vyčnívat z davu. Na YouTube se věnuju tetování, tutoriálům, tipům a trikům,“ tvrdí o sobě Anastázie.

V LIKE HOUSE 2 chce Anastázie opustit svou komfortní zónu. „Celodenní natáčení a částečná izolace s lidmi, které neznám, jsou faktory, které určitě ovlivní můj vnitřní klid a já se s tím budu snažit poprat. Je to v podstatě taková challenge, která akorát trvá několik týdnů.“ Od účasti v reality show čeká osobní růst, ale také vlnu negativních reakcí. „Myslím si, že se setkám se spoustou negativních ohlasů vzhledem k mému vzhledu a vystupování, ale zároveň se těším na nové příležitosti a zkušenosti.“

A jakým způsobem chce nová influencerka v show zaujmout diváky a odlišit se od ostatních? „Nejsem si jistá, zda jsem něčím vyloženě odlišná. Připadá mi, že snad všichni influenceři si dnes jsou velmi podobní, ale možná bych zmínila to, že jsou věci, které vnímám zcela opačně než lidé zde. Hrubě řečeno, mám odlišný pohled na věci nebo situace a přemýšlím malinko jiným způsobem.“ dodává. Jak budou na novou účastnici reagovat ostatní influenceři? A jak budou probíhat její první dny ve vile? Novou soutěžící LIKE HOUSE 2 uvidí diváci na obrazovce poprvé v pondělí 8. listopadu.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také