Showbyznys

1. listopadu 2021 17:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Influenceři z LIKE HOUSE 2 se brutálně navezli do Agáty! V čem jim přijde falešná?

Propast mezi mladými internetovými hvězdičkami a populární modelkou se začíná prohlubovat. Čím je naštvala tentokrát?

Modelka Agáta Hanychová sice v průběhu minulého týdne opustila vilu, díky předtočeným dílům se na ni můžete v televizi ještě pár dní těšit. A zrovna v dnešní epizodě necenzurované LIKE HOUSE NIGHT SHOW na ní nenechají mladí influenceři nit suchou. Drbání jejich nejslavnější spolubydlící začne poté, co se všichni dívají společně na první epizodu LIKE HOUSE 2 v televizi. A právě chování Agáty je příliš nepotěší.

Ostatní totiž trochu překvapí, že dala dislike Terce aka Holce z Letné a nešetřila na její adresu negativním komentářem. „Dislike bych dala asi Tereze, protože mi přijde, že je nejmíň v uvozovkách influencerka a působí tady trošku jinak, než jak se prezentuje na svém Instagramu. Třeba co se týče odpadků. Říkala jsem jí, že to tady budeme nějak třídit, když je to její doména a tak nějak se toho neúčastnila, to mě u ní zamrzelo,“ vysvětlovala Agáta. Ve vile přitom Terce během týdne nic neřekla a nezdálo se, že by s ní měla nejmenší problém. A rozčarovaná nebyla pouze Holka z Letné, která si chtěla posléze s Agátou celou situaci vyjasnit.

Terka na tohle bude určitě reagovat. Vůbec mi nepřišlo, že by se Agáta takhle k Terce chovala. Celou dobu mi spíš přišlo, že je nadšená, že je Terka do tý vědy, takže tohle byla trošku podpásovka,“ komentovala situaci Yababy. „Bylo fakt divný to slyšet. V reálu mi nic neřekla. Teď se cítím trochu zrazená a dám si od ní větší odstup,“ reagovala Terka. A jak vnímala nepříjemnou situaci samotná Agáta? „Netušila jsem, že skoro všechno, co v tom díle je, se odehrává ve zpovědnici, takže v ní musím nějak víc taktizovat. Mezi mnou a Terkou to vyznělo tak, že jsem jí vyhejtovala za to, že mi nechtěla ukázat, jak třídit odpadky. Terka je naštvaná, což já chápu, ale nemyslela jsem to tak, jak to v té televizi vyznělo,“ řekla Agáta.

Nepříjemná situace podnítila hlubší diskuzi influencerů o působení Agáty ve vile. A zde si s ní Tadeáš Kuběnka a spol. už opravdu nebrali servítky. „Začíná se mi nelíbit, jakým způsobem se tady Agáta prezentuje a chová. Přijde mi, že se snaží z nás všech udělat nemožné lidi, kteří po sobě neuklízejí, nerozumí influencingu a tak dál,“ rozpovídala se před kamerou Yababy.

Sama nám řekla, že si zakládá svoji kariéru na bulvárních článcích a tady se snaží prezentovat, že je naštvaná, že o ní bulvární články vycházejí. Už jsem z těch jejich taktik unavená, začnu si na ni dávat pozor, ostatně jsem byla varována staršími lidmi ze showbyznysu. Prý se snaží tvářit přátelsky, ale jde přes mrtvoly,“ doplnila Terka. Zdá se, že poslední dny Agáty ve vile byly přece jen malinko napjaté.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.