Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Tohle je nejhorší zlozvyk krásné Kristal z LIKE HOUSE 2! A čeho se nejvíc děsí?

Stella Novotná. Publikováno: 01.11.2021
Odstartovala další řada úspěšné show LIKE HOUSE. Mezi influencery, kteří budou bojovat o diváckou přízeň, je i tiktokerka Kristal Shine. Tipnete si, jaký je nejhorší zlozvyk této krásky? Na co je alergická a jak na to přišla? Nebo proč má na nočním stolku slona a čeho se děsí nejvíc?
Tiktokerka Kristal Shine.
Kristal Shine
Kristal Shine, vlastním jménem Kristýna, je mladou tiktokerkou a influencerkou slovenského původu,... Přečíst celé

reklama

Svůdnou Kristal, již znají fanoušci ze sociální sítě TikTok, nyní mohou vídat v další řadě mega úspěšné show LIKE HOUSE. Kristal, která má na oblíbené platformě více než 370 tisíc sledujících, své influencerství přitom považuje za nejdivnější činnost, jíž si kdy vydělala peníze.

Asi by to do křehké dívky málokdo řekl, ale jak sama přiznává, jejím nejhorším zlozvykem je skutečnost, že umí být pěkně prudká. Oblíbená tiktokerka také prozradila, že za svůj největší pubertální průser považuje piercing v uchu, díky čemuž ale zjistila jednu zásadní věc – po vpíchnutí totiž následovala ošklivá alergická reakce!

Není to však piercing a alergie, co ji děsí nejvíce. Nejhorší obavy má tato milá slečna z výšek, zejména pak z moderních budov a vyhlídek, v nichž stojíte na prosklené ploše a máte tak často dojem, že se prostě vznášíte ve vzduchu.

Kristal Shine
Autor: https://www.instagram.com/_kristal_shine/ Kristal Shine

Kristal na sebe také práskla jednu zajímavost – její noční stolek zdobí kromě lampičky i sloník pro štěstí, kterého dostala od rodičů. Snad jí ho přinese i v další řadě jedinečného formátu LIKE HOUSE, který na jaře letošního roku zaznamenal zejména u mladých diváků nevídaný ohlas a nyní pokračuje již druhou řadou. Na influencery čekají kromě nové vily i nejrůznější výzvy a úkoly. Vítěz, který získá od diváků nejvyšší počet hlasů, si odnese odměnu ve výši půl milionu korun.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Kristal Shine

GALERIE: Tahle kráska chce vyhrát LIKE HOUSE 2! Proč se do ní všichni zamilují?

reklama