Youtubeři

1. listopadu 2021 11:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je nejhorší zlozvyk krásné Kristal z LIKE HOUSE 2! A čeho se nejvíc děsí?

Svůdná Kristal z Like House: Nejhorší pomluva a kdy ji šlo o život

Odstartovala další řada úspěšné show LIKE HOUSE. Mezi influencery, kteří budou bojovat o diváckou přízeň, je i tiktokerka Kristal Shine. Tipnete si, jaký je nejhorší zlozvyk této krásky? Na co je alergická a jak na to přišla? Nebo proč má na nočním stolku slona a čeho se děsí nejvíc?

Svůdnou Kristal, již znají fanoušci ze sociální sítě TikTok, nyní mohou vídat v další řadě mega úspěšné show LIKE HOUSE. Kristal, která má na oblíbené platformě více než 370 tisíc sledujících, své influencerství přitom považuje za nejdivnější činnost, jíž si kdy vydělala peníze.

Asi by to do křehké dívky málokdo řekl, ale jak sama přiznává, jejím nejhorším zlozvykem je skutečnost, že umí být pěkně prudká. Oblíbená tiktokerka také prozradila, že za svůj největší pubertální průser považuje piercing v uchu, díky čemuž ale zjistila jednu zásadní věc – po vpíchnutí totiž následovala ošklivá alergická reakce!

Není to však piercing a alergie, co ji děsí nejvíce. Nejhorší obavy má tato milá slečna z výšek, zejména pak z moderních budov a vyhlídek, v nichž stojíte na prosklené ploše a máte tak často dojem, že se prostě vznášíte ve vzduchu.

Kristal na sebe také práskla jednu zajímavost – její noční stolek zdobí kromě lampičky i sloník pro štěstí, kterého dostala od rodičů. Snad jí ho přinese i v další řadě jedinečného formátu LIKE HOUSE, který na jaře letošního roku zaznamenal zejména u mladých diváků nevídaný ohlas a nyní pokračuje již druhou řadou. Na influencery čekají kromě nové vily i nejrůznější výzvy a úkoly. Vítěz, který získá od diváků nejvyšší počet hlasů, si odnese odměnu ve výši půl milionu korun.

Druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE můžete sledovat každý všední den v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také