Youtubeři

14. října 2021 12:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle kráska chce vyhrát LIKE HOUSE 2! Proč se do ní všichni zamilují?

Druhá řada populární české reality show LIKE HOUSE 2 odstartuje už 25. října v 18:00 na novém kanále Prima SHOW! Nově se pak budete moci těšit i na noční necenzurovaný pořad LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW, v němž se dozvíme, co parta tiktokerů provádí po nocích, když si myslí, že všichni ostatní už spí. Jednou ze soutěžících pak bude mimo jiné taky tiktokerka Kristal Shine.

Hned na úvod je třeba zmínit, že Kristal, původním jménem Kristýna, kterou na TikToku sleduje zhruba 350 tisíc lidí, pochází ze Slovenska, a její lehce rajcovní přízvuk tak nejspíš s mnohými zamává ještě předtím, než vůbec krásnou influencerku stačí poznat.

Ostatně o poznávání se pokusila i Mariana Prachařová v čerstvém Prima TALK. Tam na sebe tiktokerka prozradila nejen to, jak přišla na svoji přezdívku, ale i proč se rozhodla pořadu vůbec zúčastnit. Svoji účast totiž bere hlavně jako výzvu, skrz kterou by se ráda posunula dál.

Každopádně pokud Kristal neznáte a zajímá vás, jak vypadá jedna ze žhavých kandidátek na vítězství v druhé řadě pořadu LIKE HOUSE, zamiřte do naší galerie. Celý rozhovor Mariany Prachařově s Kristal Shine si pak můžete pustit níže.

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! První řadu si můžete připomenout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také