GALERIE: Tahle kráska chce vyhrát LIKE HOUSE 2! Proč se do ní všichni zamilují?

rd. Publikováno: 14.10.2021
Druhá řada populární české reality show LIKE HOUSE 2 odstartuje už 25. října v 18:00 na novém kanále Prima SHOW! Nově se pak budete moci těšit i na noční necenzurovaný pořad LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW, v němž se dozvíme, co parta tiktokerů provádí po nocích, když si myslí, že všichni ostatní už spí. Jednou ze soutěžících pak bude mimo jiné taky tiktokerka Kristal Shine.
Tiktokerka Kristal Shine.
Kristal Shine
Kristal Shine, vlastním jménem Kristýna, je mladou tiktokerkou a influencerkou slovenského původu,... Přečíst celé

reklama

Hned na úvod je třeba zmínit, že Kristal, původním jménem Kristýna, kterou na TikToku sleduje zhruba 350 tisíc lidí, pochází ze Slovenska, a její lehce rajcovní přízvuk tak nejspíš s mnohými zamává ještě předtím, než vůbec krásnou influencerku stačí poznat.

Ostatně o poznávání se pokusila i Mariana Prachařová v čerstvém Prima TALK. Tam na sebe tiktokerka prozradila nejen to, jak přišla na svoji přezdívku, ale i proč se rozhodla pořadu vůbec zúčastnit. Svoji účast totiž bere hlavně jako výzvu, skrz kterou by se ráda posunula dál.

Každopádně pokud Kristal neznáte a zajímá vás, jak vypadá jedna ze žhavých kandidátek na vítězství v druhé řadě pořadu LIKE HOUSE, zamiřte do naší galerie. Celý rozhovor Mariany Prachařově s Kristal Shine si pak můžete pustit níže.

 

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! První řadu si můžete připomenout v našem ARCHIVU!

Účastníci LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Do LIKE HOUSE 2 míří Agáta Hanychová! Kteří známí tiktokeři a youtubeři se vedle ní objeví?

Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.

VIDEO: Youtuber Freescoot o LIKE HOUSE 2! Na koho ze soutěžících se ve vile vůbec netěší?

reklama