VIDEO: Youtuber Freescoot o LIKE HOUSE 2! Na koho ze soutěžících se ve vile vůbec netěší?

Známý youtuber a účastník druhé řady LIKE HOUSE prozradil, s kým to bude mít v pořadu asi hodně těžké.

Už asi moc dobře víte, že od 25. 10. vás na novém kanále Prima SHOW čeká druhá řada oblíbené reality show LIKE HOUSE. V té bude opět osm influencerů zavřených společně ve vile plnit nejšílenější challenge, prožívat radosti i strasti a bojovat v diváckém hlasování o půl milionu korun. A tentokrát nás kromě klasického vysílání čeká ještě speciální noční necenzurované vysílání LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW, v níž dojde ještě na mnohem peprnější obsah.

Freescoot o LIKE HOUSE

Jedním z účastníku pak bude i Jakub Smrek alias Freescoot, který už má za sebou na YouTube velmi bohatou kariéru, kdy se od mladistvých skandálů posunul k oblíbené jízdě na koloběžce či rapu. V instagramovém pořadu Prima TALK ho pak moderátorka Mariana Prachařová vyzpovídala právě ohledně jeho účasti v nové řadě. A jeho fanoušci se rozhodně dozvěděli řadu zajímavých věcí.

Řekl samozřejmě, že se do vily těší a ničeho se zde nebojí, ne na všechny účastníky má ovšem kladný názor. Zatímco s influencerkou Elou Yaby a Samuelem Samakem se už zná delší dobu, dojde evidentně minimálně na jednoho účastníka, na jehož se vůbec netěší a nemá na něj zrovna kladný názor. Je jím tiktoker a vizážista Tadeáš Kuběnka, který na sebe na sociálních sítích rád poutá pozornost svým malinko extravagantním chováním či fotkami. A zdá se, že právě na Tadeášovo chování je háklivý i Freescoot.

Proč mu vadí?

Kdo mi je nesympatický, tak to je Tadeáš. Nemám rád ty pózy, který jede,“ přiznal youtuber. „Myslím, že s ním tam budou nějaké rozbroje,“ dodává. Vtipálek a výrobce memů Sebastian Šikl alias Sebevražda je pak pro něj velkou záhadou. Freescoot ale uznává, že se jedná o první dojem a doufá, že vše bude nakonec jinak. A kdoví, třeba si s výrazným Tadeášem nakonec přece jen sednou.

A co dalšího o sobě v rozhovoru prozradil? Řeč byla samozřejmě o youtuberské kariéře, minulosti i jeho rapovém alter egu Yakub. Proč chtěl před lety na YouTube skončit? A hodlá se více věnovat hudbě? To vše se dozvíte v jeho interview v pořadu Prima TALK:

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! První řadu si můžete připomenout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také