VIDEO: Youtuberská válka!? Danny z TVTwixx prý pomazal Freescootovo auto lejnem! Vážně ho zatkla policie?

Nepřátelství mezi dvěma bývalými kamarády pokračuje. Opravdu klesl Danny Threeman z TVTwixx ale tak hluboko?

Bývaly časy, kdy byli youtubeři Freescoot a Danny z partičky TVTwixx velkými kamarády a parťáky v řadě kontroverzních videí a činů. Jenže před více než rokem se Freescootovi konečně rozsvítilo a začal se od TVTwixx a jejich čím dál horší tvorby distancovat. Mezi hochy se pak rozjela menší válka. Danny svého bývalého kamaráda ve videích neustále hnusně urážel a Freescoot zase často upozorňoval na jejich fake videa. V posledních měsících ovšem byl v obou táborech klid a zdálo se, že hoši už toto nepřátelství neřeší. Jenže chyba lávky.

Freescoot, vlastním jménem Jakub Smrek, totiž vydal video, na němž se vyjadřuje k situaci, kdy mu několik lidí pomazalo jeho nové auto ho*ny a ještě mu sundalo šrouby z kol! A jedním z těch výtečníků měl být i Danny Threeman, což Freescootovi údajně potvrdili nejen svědci, ale prý také policie. Ta měla kontroverzního youtubera ostatně také zadržet. Jakub pak označuje svého bývalého kámoše už za totálního psychopata, jenž by se měl jít léčit. Podobné chování a vyřizování účtů mu totiž nepřijde normální a všichni by už konečně měli TVTwixx přestat sledovat.

Danny na InstaStories ovšem uvedl, že s útokem na auto nemá vůbec nic společného. Jednalo se údajně o práci dvou kluků a pomstu jednoho z nich, jemuž měl Freescoot údajně balit holku. Ti pak Dannyho k již “pomalovanému“ autu zavolali, aby se přijel podívat. Což lídr TVTwixx udělal, poté ovšem podle svých slov kvůli oněm uvolněným šroubům sám kontaktoval policii. Přímo s incidentem tak prý nemá vůbec nic společného. Dá se mu ale po obrovském množství lživých videí ještě vůbec věřit?


Přečtěte si také