Youtubeři

20. listopadu 2017 16:14

redakce Prima Lajk

VIDEO: Freescoot ostře útočí na Dannyho z TVTwixx! Youtuber prý lže fanouškům o svém zranění. Může za něj šílená jízda na motorce!

Máme tu snad další youtuberskou válku?

Danny Threeman z partičky TVTwixx a Freescoot byli dlouhou dobu velkými kamarády a zdálo se, že bez sebe nedají ani ránu. Jenže tyto časy už jsou evidentně minulostí a zdá se, že tito dva bývalí kámoši si nyní vůbec nic nedarují. A je docela možné, že tu díky tomu máme nakročeno k další youtuberské válce!

Freescootovi, který se před několika měsíci od kamaráda odstěhoval a šel svou vlastní youtuberskou cestou, totiž došla trpělivost s Dannyho nepochopitelným chováním. Člen TVTwixx si z něj už několik měsíců dělá ve svých videích legraci a měl na něj několik nepříliš vtipných narážek. Freescoot vůbec nechápe, proč se do něj domnělý kamarád tolik naváží, a jeho pohár trpělivosti nyní definitivně přetekl. A řekl o Dannym pravdu, kterou se on sám snaží hodně divně skrýt.

Danny z TVTwixx totiž strávil pár týdnů v nemocnici a prodělal několik zlomenin. Danny pak včera přišel s hodně absurdním vysvětlením, podle něhož si těžká zranění přivodil na metalovém koncertu, když spadl z podia. Divné, říkáte si? Ano, protože to podle Freescoota vůbec není pravda. Danny podle něj svým fanouškům lže. Ve skutečnosti může za jeho zranění nehoda motorce, při níž jel Danny na padesátikilometrovém úseku rovnou 90 km/h a do cesty mu vjelo auto.

Youtuber pak dodává, že rozhodně nechce být za “sv*ni“, co víří konflikty, ale už prostě nemohl dál tolerovat to, jak o něm Danny mluví, jak se chová a lže. Půjde Danny nyní konečně s pravdou ven, nebo se bude schovávat za svou rádoby veselou historku z koncertu?


Přečtěte si také