návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Freescoot ostře útočí na Dannyho z TVTwixx! Youtuber prý lže fanouškům o svém zranění. Může za něj šílená jízda na motorce!

Máme tu snad další youtuberskou válku?
Vydáno: 20.11.2017
Pravda o Dannyho zranění.
Autor: youtube.com Pravda o Dannyho zranění.

Danny Threeman z partičky TVTwixx a Freescoot byli dlouhou dobu velkými kamarády a zdálo se, že bez sebe nedají ani ránu. Jenže tyto časy už jsou evidentně minulostí a zdá se, že tito dva bývalí kámoši si nyní vůbec nic nedarují. A je docela možné, že tu díky tomu máme nakročeno k další youtuberské válce!

Freescootovi, který se před několika měsíci od kamaráda odstěhoval a šel svou vlastní youtuberskou cestou, totiž došla trpělivost s Dannyho nepochopitelným chováním. Člen TVTwixx si z něj už několik měsíců dělá ve svých videích legraci a měl na něj několik nepříliš vtipných narážek. Freescoot vůbec nechápe, proč se do něj domnělý kamarád tolik naváží, a jeho pohár trpělivosti nyní definitivně přetekl. A řekl o Dannym pravdu, kterou se on sám snaží hodně divně skrýt.

Youtuber Freescoot a jeho vánoční song.

VIDEO: Nejšílenější písnička všech dob? Freescoot přichází s vánočním songem, ve kterém pornoherečka Lady Dee předvádí…

Danny z TVTwixx totiž strávil pár týdnů v nemocnici a prodělal několik zlomenin. Danny pak včera přišel s hodně absurdním vysvětlením, podle něhož si těžká zranění přivodil na metalovém koncertu, když spadl z podia. Divné, říkáte si? Ano, protože to podle Freescoota vůbec není pravda. Danny podle něj svým fanouškům lže. Ve skutečnosti může za jeho zranění nehoda motorce, při níž jel Danny na padesátikilometrovém úseku rovnou 90 km/h a do cesty mu vjelo auto.

Youtuber pak dodává, že rozhodně nechce být za “sv*ni“, co víří konflikty, ale už prostě nemohl dál tolerovat to, jak o něm Danny mluví, jak se chová a lže. Půjde Danny nyní konečně s pravdou ven, nebo se bude schovávat za svou rádoby veselou historku z koncertu?

 

TVTwixx - nemocnice

VIDEO: Youtuber Danny z TVTwixx skončil v nemocnici! Co se mu stalo? Může za jeho zranění šílená jízda na motorce?

Přijde vám tohle ještě vtipné?

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Opilý youtuber ničil policejní auta a dělal si trapnou srandu z měšťáků. Hrozí mu vězení?

Článek je zařazen v: útok , nehoda , pravda , youtuber , TVTwixx , Freescoot , youtuberská válka , motorky

reklama