Youtubeři

20. listopadu 2017 12:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Opilý youtuber ničil policejní auta a dělal si trapnou srandu z měšťáků. Hrozí mu vězení?

Doplatí kontroverzní internetová hvězdička na své trapné chování?

Známému provokatérovi a postrachu městské policie MikeJePan se v poslední době už příliš nedaří. Přišel o řidičák i svou původní facebookovou stránku a jeho poslední videa už nemají takový úspěch jako jeho nejslavnější kousky. A možná proto si řekl, že je čas na další pořádný skandálek, jenž mu přinese pořádná zhlédnutí. Natočil proto videa, nad nimž už spoustě fanoušků zůstává rozum stát.

V podnapilém stavu se totiž rozhodl otestovat městskou polici v Mladé Boleslavi tím, že jim igelitem oblepil policejní auta. Poté se ozval jako svědek a čekal, jak na jeho svým způsobem ničení vozů zareagují. A jak už jsme u Mikea zvyklí, celou dobu se k přivolaným strážníkům choval arogantně a dělal si z nich legraci. Jenže už to jaksi přestává být vtipné i jeho fanouškům a mnoho lidí ho v komentářích za tento čin kritizuje a nadává mu.

Podle některých už ani neupozorňuje na mezery v zákonech či špatné jednání městských policistů, ale prostě se jen chová trapně a znesnadňuje jim práci. Mnozí pak doufají, že na toto jednání konečně doplatí a brzy skončí za mřížemi. Ani za tento čin se toho totiž nedočkal a odjel v klidu pryč. Co si o youtuberově kousku myslíte vy? Přijde vám tohle ještě vtipné?


Přečtěte si také