Přijde vám tohle ještě vtipné?
Autor: YouTube.com/MikeJePan Přijde vám tohle ještě vtipné?

VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Opilý youtuber ničil policejní auta a dělal si trapnou srandu z měšťáků. Hrozí mu vězení?

Publikováno: 20.11.2017
Doplatí kontroverzní internetová hvězdička na své trapné chování?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Známému provokatérovi a postrachu městské policie MikeJePan se v poslední době už příliš nedaří. Přišel o řidičák i svou původní facebookovou stránku a jeho poslední videa už nemají takový úspěch jako jeho nejslavnější kousky. A možná proto si řekl, že je čas na další pořádný skandálek, jenž mu přinese pořádná zhlédnutí. Natočil proto videa, nad nimž už spoustě fanoušků zůstává rozum stát.

Co si myslí Vláďa o Mikeovi?

VIDEO: Youtuber Vláďa sprostě útočí na MikeJePan! Nazpíval šílený song a tvrdí, že se bude topit v ho*nech!

V podnapilém stavu se totiž rozhodl otestovat městskou polici v Mladé Boleslavi tím, že jim igelitem oblepil policejní auta. Poté se ozval jako svědek a čekal, jak na jeho svým způsobem ničení vozů zareagují. A jak už jsme u Mikea zvyklí, celou dobu se k přivolaným strážníkům choval arogantně a dělal si z nich legraci. Jenže už to jaksi přestává být vtipné i jeho fanouškům a mnoho lidí ho v komentářích za tento čin kritizuje a nadává mu.

Podle některých už ani neupozorňuje na mezery v zákonech či špatné jednání městských policistů, ale prostě se jen chová trapně a znesnadňuje jim práci. Mnozí pak doufají, že na toto jednání konečně doplatí a brzy skončí za mřížemi. Ani za tento čin se toho totiž nedočkal a odjel v klidu pryč. Co si o youtuberově kousku myslíte vy? Přijde vám tohle ještě vtipné?

 

 

MikeJePán nesmí rok řídit

Arogantní youtuber MikeJePan už nebude postrachem měšťáků. Přišel o řidičák a rok si nezajezdí!

MikeUžNeníPán.

GALERIE: Blíží se konec MikeJePan? Youtuberovi smazali Facebook a přišel o desetitisíce fanoušků. Lidé se mu za to smějí

reklama