MikeUžNeníPán.
Autor: instagram.com a facebook.com MikeUžNeníPán.

GALERIE: Blíží se konec MikeJePan? Youtuberovi smazali Facebook a přišel o desetitisíce fanoušků. Lidé se mu za to smějí

Publikováno: 03.10.2017
Tak to vypadá, že Mike už opravdu není pán.
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Tak to vypadá, že se nad slavným provokatérem Mikem začínají stahovat youtuberská mračna. Internetová hvězdička, která proslula svým provokováním městských policistů, totiž v poslední době schytává jednu pomyslnou ránu za druhou, i když to samozřejmě nechce přiznat.

Jeho politická kariéra, kterou se na sociálních sítích vychloubal, skončila vyhazovem ze strany ODA dřív, než vlastně začala. Jeho poslední videa už nemají také tak velkou sledovanost jako dříve, přišel o řidičák a od youtubera se údajně odvrátilo i několik firem a známých parťáků, včetně youtubera Freescoota. A nyní na své chování zase krutě doplatil.

MikeJePán nesmí rok řídit

Arogantní youtuber MikeJePan už nebude postrachem měšťáků. Přišel o řidičák a rok si nezajezdí!

Facebook totiž včera zrušil jeho oficiální fanouškovskou stránku MikeJePan, na níž byl youtuber nejvíce aktivní a měl na ní desetitisíce fanoušků. Proč se Facebook rozhodl k tak radikálnímu řešení, zatím není známo a sám Mike tuto událost zatím vůbec nekomentuje. Místo toho si už založil novou facebookovou stránku s výmluvným názvem MikeJePan je zpět.

Dá se ovšem domýšlet, proč s ním Facebook tak drsně zametl. Mike nejspíš doplatil na své věčné provokace a nadávky ostatním lidem, které se v poslední době ještě stupňovaly. Těžko říct, kdy se youtuberovi podaří na sociální síti jeho desetitisíce fanoušků získat zpět nebo zda mu Facebook jeho původní stránku vůbec vrátí. Lidé se mu ovšem nyní na sociálních sítích ve velkém smějí a hejtři mu zase jednou vesele nadávají. Mike ovšem bude zase jistě ze sebe dělat největšího borce a hrát, že je vše v nejlepším pořádku.

 

Youtuber podal trestní oznámení na Andreje Babiše.

VIDEO: Youtuber MikeJePan chce sejmout Babiše! Podal na něj trestní oznámení. Je ale ještě srandovnější, než když se naváží do policie

MikeJePan vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Skandál?! Psychopat Bejr brutálně napadl MikeJePan! Vážně si jdou dva známí youtubeři po krku?

reklama