návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Arogantní youtuber MikeJePan už nebude postrachem měšťáků. Přišel o řidičák a rok si nezajezdí!

Tak to vypadá, že za volant se jen tak neposadí...
Vydáno: 03.09.2017
MikeJePán nesmí rok řídit
Autor: Youtube/Facebook MikeJePán nesmí rok řídit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to oficiální! Na nechvalně známého youtubera, který ve svých videích arogantně poučuje policisty a tvrdí, že ho nikdy nedostanou, taky došlo! Dvacetiletý Armén Mikael Oganesjan přezdívaný MikeJePan totiž během svých eskapád, kdy si jezdil a parkoval, jak se mu zrovna zachtělo, vysmíval se policistům, že proti němu nic nezmůžou, a všechno to zároveň natáčel pro svůj kanál na YouTube, nasbíral 12 bodů, přišel o svůj řidičský průkaz a dostal zákaz řízení na celý jeden rok. 

misha_stehovani1

FOTO: Česko slaví! Nenáviděný youtuber Misha se stěhuje do zahraničí! Jaká země má tu smůlu?

Nepomohlo mu ani ve videích hojně propagované vlastní pojištění proti pokutám. Jedná se o pochybný projekt, na kterém spolupracuje s kolegou v minulosti odsouzeným za podvod. Celé pojištění je navíc postaveno na obcházení zákona. Řidiči, kteří jej uzavřeli, jsou totiž pouze členy pochybného družstva, na které se nevztahuje stejný zákonný dohled jako na pojišťovny. Veškeré pokusy kontroverzního youtubera o odvolání byly nekompromisně zamítnuty, a tak to vypadá, že nějakou chvíli žádné video z pozice řidiče nenatočí. Leda že by jej jeho pojištění ochránilo před postihem za nedovolenou jízdu bez řidičáku. Vzhledem k tomu, že nedokázalo pokrýt ani banální přestupky, to ale určitě nehrozí. Doufejme, že se z celého případu poučí nejen sám MikeJePan, ale i všichni, kteří jeho tvrzením opravdu věřili a nad jeho pochybným pojištěním vážně uvažovali.

Datlova falešná bouračka.

VIDEO: Datel klesl na dno! Slavný youtuber předstíral děsivou bouračku, aby vyděsil svého kamaráda. Vážně mu to ještě někdo věří?

 

MikeJePan vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Skandál?! Psychopat Bejr brutálně napadl MikeJePan! Vážně si jdou dva známí youtubeři po krku?

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Článek je zařazen v: pokuta , MikeJePan , zákaz řízení