návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Co na tohle řeknou její skalní fanoušci?
Vydáno: 24.08.2017
Teri smazala svá nejslavnější videa.
Autor: Instagram.com Teri smazala svá nejslavnější videa.

Jedna z nejznámějších českých youtuberek, Teri Blitzen, drží své fanoušky poslední dobou hodně zkrátka. Za tento rok natočila jen pár videí a youtuberka se pomalu chystá na svou menší internetovou evoluci. V nedávném videu oznámila, že hodlá rapidně změnit svou tvorbu. Místo videí, která točila spíše pro fanoušky, tak bude konečný prý točit to, co ji opravdu baví. Bude prostě točit sama pro sebe.

Už dříve navíc uvažovala nad tím, že se zbaví své internetové přezdívky Teri Blitzen a svůj kanál definitivně přejmenuje. A to nyní opravdu udělala a její známý youtuberský kanál už má pouze jednoduchý název Teri. Bohužel ovšem neskončila pouze u toho.

Čím Teri tolik překvapila?

VIDEO: Teri Blitzen šokovala fanoušky touto dojemnou zprávou! Je tohle konec slavné youtuberky?

Youtuberka totiž zcela nečekaně smazala z kanálu také všechna svá česká videa! Některá z nich se přitom mohla chlubit miliony zhlédnutí a fanoušci si je rádi pouštěli i poněkolikáté. Teď mají ale utrum a na kanálu zůstaly jen její anglicky mluvené příspěvky.

Teri tím tak dává jasně najevo, jakým směrem se chce posunout. Už dříve totiž tvrdila, že se chce věnovat zejména anglickým videím a zaměřit se tak i na zahraniční publikum. A nyní tyto plány začíná definitivně uskutečňovat. Éra Teri Blitzen, jak jsme ji znali doposud, je tak nejspíš definitivně u konce a youtuberka opravdu začíná svou novou youtuberskou etapu. Je jen otázka, zda není vymazání českých videí až příliš razantní krok. Ne všichni fanoušci totiž mohou ztrátu jejích nejslavnějších kousků pochopit.

Podívejte se na youtuberčiny nedávné fotky z dovolené, které vyvolaly nečekané reakce:

 

Jak se rozhodne?

GALERIE: Šok! Blíží se konec Teri Blitzen? Slavná youtuberka přemýšlí nad nečekanou změnou svého kanálu. Co nás čeká?

Dočkala se také velké kritiky?

GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl boří internet svými sexy fotkami v plavkách! Nadávají jí lidé stejně jako Teri Blitzen?

Článek je zařazen v: konec , Teri Blitzen , youtuberka

reklama