GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl boří internet svými sexy fotkami v plavkách! Nadávají jí lidé stejně jako Teri Blitzen?

Známá internetová hvězdička se chlubí svou žhavou postavou. Co na to její fanoušci?

Stejně jako ostatní youtubeři, i známá Gabrielle Hecl vyrazila v letních měsících k moři, aby si zde, alespoň podle své hashtagu na sociálních sítích, užila léto snů. Internetová hvězdička a zpěvačka se tak nyní nachází na Krétě a ráda se na internetu chlubí svými šťastnými momentkami. A také svým hodně sexy tělem!

Gabi totiž momentálně zásobuje svůj instagramový profil a Insta Stories žhavými fotkami v plavkách, na nichž se nebojí pochlubit ani svým výstavním zadečkem. A nutno říct, že se opravdu nemá za co stydět! Fanoušci pak z jejích odvážných foteček doslova šílí a pějí na ni pouze slova chvály. A naprosto právem.

A to je docela rozdíl oproti youtuberce Teri Blitzen, která si za podobnou fotku musela před několika dny přečíst útočné komentáře o tom, jak je tlustá. Gabči fanoušci mají naštěstí mnohem více rozumu a dokážou její vypracovanou a sexy postavičku pořádně ocenit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také