Youtubeři

Gabrielle Hecl

Gabrielle Hecl je mladou bývalou youtuberkou, která se ovšem v poslední době věnuje spíše herectví a zpěvu. Gabriela se narodila 10.4.1998 v Praze a s uměním začala koketovat již v pubertě. Chodila na Základní uměleckou školu i pražskou státní konzervatoř. Ve svých 15 letech začala natáčet videa na YouTube právě pod přezdívkou Gabrielle Hecl. Natáčela klasická videa pro holky, ale také videa ze svého cestování do zahraničí. Na YouTube má přes 180 tisíc odběratelů. V roce 2017 účinkovala v dokumentu o youtuberech Nejsledovanější, kde se kromě ní objevil například také Kovy, Pedro či Shopaholic Nicol.

Známá byla díky svému kamarádství z jednou z našich nejslavnějších youtuberek Teri Blitzen a také románkem s Johny Machettou. S tehdejší nejlepší kamarádkou se ovšem nepohodla a jejich cesty se rozešly. Se známý rapperem se rozešla a posléze s ním začala chodit právě Teri, ani tento vztah ovšem nevydržel. Gabriela a Johny jsou nyní opět dobrými přáteli.

Na počátku roku 2017 s YouTubem prakticky skončila a začala se více věnovat svým dalším zálibám, a to zejména tanci, herectví a zpěvu. Začala spolupracovat s hudebním labelem Mad Baker Music a rozjela svou hudební kariéru. Na YouTube začala zveřejňovat své covery slavných písniček a v červnu přišla se svým prvním singlem Born Again. Dočkala se také prvních výraznějších hereckých krůčků, když si zahrála v seriálu Vzteklina. Věnuje se také moderování. V současnosti už tak o sobě jako o youtuberce nehovoří a dává přednost popisům herečka či zpěvačka.