návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Sexy youtuberka Týnuš Třešničková dováděla v plavkách! Její žhavé fotky porážejí Gabrielle Hecl i Teri Blitzen!

Do třetice všeho krásného, taky fashion youtuberka Týnuš Třešničková vyrazila na dovolenou. Jak jí to slušelo v plavkách?
Vydáno: 11.08.2017
Strká Týnuš všechny ostatní youtuberky do kapsy?
Autor: Instagram.com Strká Týnuš všechny ostatní youtuberky do kapsy?

Není to pravé léto, dokud se holky nezačnou stylově fotit v plavkách. Vše zhruba před týdnem odstartovala Teri Blitzen, když se na Instagramu pochlubila svým krásnými křivkami v červených bikinách. Sice si odnesla solidní kritiku od svých fanoušků, naštěstí ji to ale zase tolik netrápí. A vlastně ani nemá proč, postavu má skvělou. Po Teri každopádně zaútočila na internet zpěvačka a bývalá youtuberka Gabrielle Hecl, která nadchla jak svým výstavním zadečkem, tak fotkou s nafukovacím jednorožcem. No a do třetice všeho sexy teď k moři vyrazila taky Týnuš Třešničková.

Co si myslí o zbabělých útocích?

GALERIE: Teri Blitzen odpovídá na útoky na její fotky v plavkách. Co si myslí o lidech, kteří jí nadávají, že je tlustá?

Ze všeho nejdřív musíme upozornit, že se nám tu rozjíždí trend fotek s nafukovacími jednorožci. A my ho jednoznačně podporujeme! Každopádně Týnuš kromě jednorožce vzala na dovolenou taky svojí roztomilou sestřičku, o které prohlásila, že je mimo ségry taky velká kamarádka. Ještě aby ne, když z ní víceméně dělá svou dvorní fotografku. Oběma, a především pak Týnuš to však na fotkách rozhodně sluší, ve finále si tak nestěžujeme. Na fotky Týnuš v plavkách se teď můžete podívat v naší galerii:

 

Mohlo by se vám líbit:

Článek je zařazen v: dovolená , Instagram , Teri Blitzen , sexy tělo , Gabrielle Hecl , Týnuš Třešničková , youtuberky , fotky v plavkách

reklama