Populární česká youtuberka, která se věnuje zejména módě a životnímu stylu. Po ošklivé nehodě jí zůstaly na těle ošklivé popáleniny. Svým silným přístupem a životním bojem motivuje řadu žen.
nejnovější video kanálu
Týnuš Třešničková

Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu. Kristýna Třešňáková aka Týnuš Třešničková se narodila 8. října 1995 v Liberci. Svůj populární youtuberský kanál založila už v roce 2011. Kromě make-up proměn a tutoriálů je populární také díky svým haulům. Má v oblibě řadu luxusních značek. Mezi ženským publikem se stala velmi oblíbenou youtuberkou a influencerkou Kvůli svému vystupování a názorům si ovšem zprvu získala, asi jako každý druhý youtuber, i řadu hejtrů.V roce 2016 pak nechvalně proslula, když na internet unikly její soukromé nahé fotografie. Na přelomu roku 2016  si nechala zvětšit prsa.

V září roku 2018 se jí ovšem stala děsivá nehoda, která otřásla celou youtuberskou scénou. Při dovolené v Turecku se svým tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem totiž byla při nepovedené ohnivé show ošklivě popálena a s vážnými zraněními byla převezena do tamní nemocnice. Týnuš měla popáleniny druhého stupně na 30 % těla a zasaženy byly zejména ruce, krk a dekolt. Zasažený měla také obličej a v prvních momentech po popálení se dokonce bála, že oslepne. Na turecké klinice se youtuberka léčila přes 10 měsíců než se konečně vrátila do Čech.

Kvůli rekonvalescenci už podstoupila několik zákroků a snaží se jizev co nejvíce zbavit. Doby, kdy svá zranění (zejména na ruce a krku) skrývala, už jsou naštěstí dávno pryč. Týnuš o celé tragédii a dlouhém boji natočilo několik videí na YouTube a nebojí se o celé události otevřeně mluvit ani na Instagramu. Pro svou otevřenost a sílu si získala řadu fanoušků. Na svém youtuberském kanále má na podzim 2020 už téměř 300 tisíc odběratelů. Čím dál populárnější influencerkou je také její mladší sestra Martina, která je stejně půvabná, jako její slavnější ségra.

Rozbalit text Sbalit text

reklama