Youtubeři

13. prosince 2021 18:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týnuš Třešničková odhalila tajného milence! Odkud její nová láska pochází?

Youtuberka Týnuš Třešničková přiznala nový vztah. S kým začala čerstvě chodit?

No a je to oficiální. Youtuberka Týnuš Třešničková už nevydržela nápor otázek a spekulací na téma vztahy, a tak na Instagramu svým fanouškům prozradila velkou novinu. A totiž že je šťastně zamilovaná do nového muže, který pochází z Itálie a se kterým nyní prožívá krásnou dovolenou na jihu Evropy.

Zpráva tak přichází pár měsíců po brutálním rozchodu s podnikatelem Ladislavem Biseniusem, který to tehdy příliš neunesl a společné špinavé prádlo pral hezky pěkně na veřejnosti. Paradoxně to byla o několik desítek let mladší youtuberka, která se zachovala dospěle a zůstala v klidu. No a zjevně jí tento přístup přinesl růže, v jejím životě se totiž objevil někdo nový. A zjevně se s ním má Třešničková opravdu dobře.

Youtuberka fanouškům prozradila, že do Itálie teď za svým přítelem bude létat častěji. O dovolené v Benátkách pak Týnuš napsala: „Byla jsem okouzlena a i počasí nám krásně vyšlo. Den jsme zakončili v termálních lázních, kde jsme stihli pozorovat z venkovního vyhřátého bazénu západ slunce.“ No, do cestovního průvodce to asi není, ale představu si z toho asi uděláme. Tak snad to youtuberce s Italem bude klapat a nebudeme za pár měsíců řešit další drsný rozchod.

Sdílejte článek

Přečtěte si také