FOTO: Týnuš Třešničková jako tajná milenka?! Česká youtuberka údajně randí s ženatým podnikatelem

Našla si známá česká youtuberka ženatého chlapa?

Týnuš Třešničková nikdy nepatřila mezi ten typ influencerů, kteří svůj soukromý život dávají všem na odiv. Zejména vážné vztahy youtuberka poslední roky vždycky tajila, jak jen mohla. V českém éteru si ale podobná tajemství zpravidla pokaždé najdou cestu ven, takže i všechny vztahy Týnuš Třešničkové dříve či později skončily v médiích. Ten poslední ji ale možná způsobí doposud vůbec největší ostudu.

Podle informací serveru Expres.cz totiž youtuberka randí s jistým ženatým podnikatelem Martinem. Co víc, údajně o něj kdysi stála i jiná silikonová kráska, Zdeňka Černá aka Lulu. Jak nicméně tvrdí anonymní zdroje blízké youtuberce, má s byznysmanem randit právě slavná česká youtuberka, a to údajně už několik měsíců. Muž je pak sice prý oficiálně stále ženatý, nicméně se svou ženou se rozvádí.

Asi nejpikantnější na celé záležitosti je ovšem fakt, že měl podnikatel Týnuš podvádět s výše zmíněnou Lulu. Zatímco s Týnuš totiž randí od prosince, s Lulu se měl potají stýkat ještě donedávna asi měsíc, než to s ním kráska s bujným dekoltem skoncovala. Serveru Expres Lulu prozradila, že dokonce Týnuš kontaktovala, aby se jí se vším přiznala, ta ji ale ignorovala. Stejné anonymní zdroje pak tvrdí, že Týnuš sice o nevěrách podnikatele věděla, ale drahé dárky a luxusní dovolené většinou vše spravily. „Nikdy mezi námi nebyl vážný vztah. Jsme dobří přátelé,“ řekla ovšem Týnuš zmiňovanému webu. No, vypadá to na hodně zapeklitý románek a není divu, že se s ním nikdo ze zúčastněných doteď na veřejnosti sám nepochlubil.

Sdílejte článek
Štítky milenka nevěra vztah youtuberka podnikatel Týnuš Třešničková Sexy

Přečtěte si také