GALERIE: Teri Blitzen odpovídá na útoky na její fotky v plavkách. Co si myslí o lidech, kteří jí nadávají, že je tlustá?

Dělá si youtuberka z těchto lidí vůbec těžkou hlavu?

Známá youtuberka Teri Blitzen před pár dny nechtěně rozvířila internetové vody. Na svém Instagramu se pochlubila klasickou letní fotkou v plavkách. Závistiví lidé jí ovšem ihned začali sprostě nadávat a tvrdit o ní, že je tlustá. Někteří dokonce tvrdili, že vypadá jako těhotná. Skutečnost by přitom nemohla snad být dále od pravdy. Její fanoušci naštěstí brzy přispěchali se slovy podpory a samozřejmě ji za její postavu začali chválit. A nic si z těchto sprostých útoků naštěstí nedělá ani samotná Teri.

Ta už reakce závistivců stačila vtipně okomentovat na svém Twitteru. A podle počtu smajlíků v jejím příspěvků je vidět, že má podobné narážky opravdu na háku a se svou postavou je po právu spokojená. Naopak, z hejtrů si dokáže udělat pořádnou legraci a poukazuje například na to, že neumějí rozpoznat Řecko od Česka. O lidech, kteří nadávají na internetu, si prostě myslí své.

Sdílejte článek

Přečtěte si také