Čím Teri tolik překvapila?
Autor: instagram.com a facebook.com Čím Teri tolik překvapila?

VIDEO: Teri Blitzen šokovala fanoušky touto dojemnou zprávou! Je tohle konec slavné youtuberky?

Publikováno: 05.07.2017
Co bude s Teri dál?
Bývalá youtuberka Teri Hodanová (22)
Teri Hodanová/Teri Blitzen
Tereza Hodanová, dříve známá jako Teri Blitzen, je bývalou českou youtuberkou a stále velmi... Přečíst celé

reklama

Teri Blitzen patří dlouhodobě mezi naše nejoblíbenější youtuberky. V poslední době si jí fanoušci ale moc neužili. Youtuberka tento rok natočila pouhých pár videí a její youtuberská aktivitia v posledních týdnech je prakticky nulová. Příznivci se proto čím dál více ptali, co se děje a kdy bude vůbec další video. Teri proto nyní přišla s oznámením v podobě zprávy na Instagramu a poté i videa, které řadu jejích fandů nejspíš naprosto šokovalo!

Kdo je novým přítelem slavné youtuberky?

GALERIE: Tohle je nový přítel Teri Blitzen! Podívejte se na sexy fotky kluka, který nahradil Johny Machettu

 

Nebojte, Teri podle všeho nekončí s natáčením videí ani s YouTubem jako takovým. Jen nadobro končí s jednou životní kapitolou Teri Blitzen. Youtuberka totiž ve videu přiznává, že se pod tlakem fanoušků a okolí cítila být nejen ve videích čím dál méně sama sebou a přestávala být šťastná. Rozhodla se proto skončit s videi, jež točila doposud a začne tvořit věci, jak sama říká, pro sebe. Videa, která budou zejména bavit jí a budou mít nějakou hodnotu.

Teri se tak hodlá od základů změnit a končí se svojí dosavadní tvorbou a doufá, že to fanoušci pochopí. A ti jí u nejnovějšího upřímného videa i dojemného vzkazu zatím vyjadřují zejména podporu. Tak uvidíme, s jakou novou tvorbou se Teri nakonec představí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Teri Blitzen - dojemné video

 

 

Trapas ve Varech.

Trapas ve Varech! Přítel Teri Blitzen málem zničil dům a byl vyhozen z party! Co se stalo?

Co se jí stalo?

FOTO: Šok! Teri Blitzen měla autonehodu! Tahle fotka z bouračky děsí fanoušky! Stalo se jí něco?

reklama