Youtubeři

Pedro

Petr Florián alias Pedro patří mezi první velké české youtubery, kteří se na tuzemské internetové scéně proslavili. Narodil se 15. června 1986 v Plzni, kde se svou rodinou žije i nadále. Svůj slavný kanál PedrosGame založil v roce 2012 na doporučení jeho bratra Matouše. Petr se zpočátku věnoval zejména natáčení let´s playů ze slavných her, zejména z Minecraftu. Právě tu hrál i ve svém vůbec prvním videu. Dále pak na svém kanále hrál např. druhou Mafii či GTA V.

Jeho youtuberská hvězda začala velmi rychle stoupat a po víceméně krátké době se zařadil mezi naše nejvýznamnější youtubery. V roce 2015 skončil se svou prací a od té doby je jeho hlavním zdrojem obživy právě YouTube a jeho aktivita na dalších sociálních sítích. Na svém kanálu už se ovšem dávno nevěnuje pouze hrám. Občas natáčí také vtipná videa ze svého života či ze svých dalších hobby, např. z rybaření. Rád zkouší také různé výzvy, např. práci hasiče či box. Miluje také zpívání a na svém druhém kanále Pedro vydává akustické covery slavných hitů. V roce 2017 účinkoval v dokumentu o youtuberech Nejsledovanější.

Dnes se počítá už mezi youtuberské veterány a stálice, mezi jeho kamarády patří např. House, Gejmr či Jirka Král. Je šťastně ženatý a má dva syny. Svůj rodinný život ovšem drží takřka pod pokličkou a své manželce říká ve videích zkrátka jen „paní Pedrová". V červenci roku 2020 oznámil, že společně čekají už svého třetího potomka. V létě téhož roku má už na svém hlavním kanále přes 920 tisíc odběratelů a žene se vstříc důležité hranici milionu odběratelů.