Youtubeři

28. června 2018 12:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná youtuberská bitka! Slavný Pedro se porval v boxerském ringu. Zápasil snad se svým hejtrem?

Jeden z nejznámějších českých youtuberů se rozhodl postavit velké výzvě a ukázat, že nic není nemožné. Jak dopadl jeho první boxerský zápas?

Ano, čtete správně, po delší době se další internetová hvězda rozhodla vstoupit do ringu a účastnit se brutálního zápasu. Jenže tentokrát je situace trošku jiná. Populární youtuber Pedro, jenž se skandálům a youtuberským konfliktům šikovně vyhýbá, si totiž nešel vyřídit účty se svým hejtrem či jiným nepřítelem. Chtěl si zkrátka vyzkoušet velkou výzvu v podobě drsného boxerského zápasu a v ringu se potkal se svým dlouholetým kamarádem Vojtěchem Votavou.

Slavný youtuber jde totiž v posledních měsících do sebe, začal na sobě makat a díky tvrdému tréninku shodil už 15 kilogramů. A boxerský zápas byl další metou, kterou chtěl překonat. Chce tak podle svých slov všem dokázat, že nikdy není pozdě se sebou začít něco dělat a i 31letý fotřík se může postavit do ringu. A jeho kamarád, který také rád překonává těžké výzvy, to chtěl vyzkoušet také.

A nutno říct, že v ringu si i přes velké přátelství opravdu nic nedarovali.Výsledkem byl drsný, ale po všech stránkách férový souboj, do něhož šel Pedro od začátku naplno. A napínavý souboj nakonec opravdu skončil jeho vítězstvím a neskrývanou radostí. Ostatně, podívejte se sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také