Pedro - boxerský zápas 1
Autor: YouTube.com/PedrosGame Pedro - boxerský zápas 1

VIDEO: Drsná youtuberská bitka! Slavný Pedro se porval v boxerském ringu. Zápasil snad se svým hejtrem?

Publikováno: 28.06.2018
Jeden z nejznámějších českých youtuberů se rozhodl postavit velké výzvě a ukázat, že nic není nemožné. Jak dopadl jeho první boxerský zápas?
pedro - profil
Pedro
Petr Florián alias Pedro patří mezi první velké české youtubery, kteří se na tuzemské internetové... Přečíst celé

reklama

Ano, čtete správně, po delší době se další internetová hvězda rozhodla vstoupit do ringu a účastnit se brutálního zápasu. Jenže tentokrát je situace trošku jiná. Populární youtuber Pedro, jenž se skandálům a youtuberským konfliktům šikovně vyhýbá, si totiž nešel vyřídit účty se svým hejtrem či jiným nepřítelem. Chtěl si zkrátka vyzkoušet velkou výzvu v podobě drsného boxerského zápasu a v ringu se potkal se svým dlouholetým kamarádem Vojtěchem Votavou.

Slavný youtuber jde totiž v posledních měsících do sebe, začal na sobě makat a díky tvrdému tréninku shodil už 15 kilogramů. A boxerský zápas byl další metou, kterou chtěl překonat. Chce tak podle svých slov všem dokázat, že nikdy není pozdě se sebou začít něco dělat a i 31letý fotřík se může postavit do ringu. A jeho kamarád, který také rád překonává těžké výzvy, to chtěl vyzkoušet také.

A nutno říct, že v ringu si i přes velké přátelství opravdu nic nedarovali.Výsledkem byl drsný, ale po všech stránkách férový souboj, do něhož šel Pedro od začátku naplno. A napínavý souboj nakonec opravdu skončil jeho vítězstvím a neskrývanou radostí. Ostatně, podívejte se sami.

 

 

Pedro song 2

VIDEO: Slavný Pedro nazpíval song, ve kterém se vysmívá rapujícím youtuberům! Bude z toho megahit?

Nahý Pedro u rybníka.

VIDEO: Youtuber Pedro se pochlubil svým NAHÝM tělem! Co všechno fanouškům ukázal?

reklama