Jeden z nejsledovanějších českých youtuberů, který před diváky už léta skrývá svou totožnost.
nejnovější video kanálu
Gejmr

Gejmr je jedním z neslavnějších, ale také nejzáhadnějších českých youtuberů, jenž se zabývá prakticky pouze tvorbě Let´s Play videí. Na YouTube tvoří od roku 2011 a fanoušky si získal zejména díky nekončnému hraní slavné hry Minecraft. Jedná se o asi největší českou minecraftovou ikonu a o hraní slavné pařby natočil stovky videdí, na něž se koukají nejen děti, ale také dospělí.

Patří mezi youtubery s největším počtem odběratelů u nás. V únoru roku 2018 překonal na YouTube bájnou hranici milionu odběratelů. Po MenTovi a Jirku Královi byl teprve třetím tuzemským youtuberem, jenž tuto hranici překonal jen za pomoci českého a částečně slovenského publika.

Gejmr je ovšem známý také díky tomu, že ještě nikdy fanouškům neukázal svou pravou tvář. Youtuber svou identitu pečlivě tají, fanouškům neprozradil své jméno a ani jednou neukázal svou fotku. Ani jeho velký kamarád Jirka Král ho údajně nikdy neviděl osobně. Kvůli Gejmrově popularitě proto kolují na internetu okolo jeho identity mnoho spekulaci a téměř každý chce vědět, kdo Gejmr ve skutečnosti je.

Nejvíce se spekulovalo o tom, že Gejmrovo pravé jméno je Václav Němeček. Toto jméno je totiž volně dostupné na jeho doméně. Vlastníkem domény však může být ve skutečnosti někdo zcela jiný a může se tak pouze jednat o youtuberův trik, jak od své pravé identity odlákat pozornost. Tak uvidíme, zda se jeho pravé jméno někdy dozvíme.

Rozbalit text Sbalit text

reklama