Youtubeři

21. června 2018 12:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný youtuber konečně odhalil svou pravou tvář! Podívejte se, jak skutečně vypadá

Známý streamer Agraelus není jedinou internetovou hvězdou, která se konečně rozhodla odhalit svou pravou identitu.

Zdá se, že éra tajemných youtuberů, kteří se schovávali za maskou či monitorem, se pomalu chýlí ke konci. Před pár měsíci se světu odhalil slavný streamer Agraelus a velmi se spekuluje o tom, že na počátku srpna konečně ukáže svou tvář i jeden z nejslavnějších českých youtuberů, Gejmr. A nyní přišla s nečekaným odhalením další tajemná tvář české youtuberské scény.

Ne, tvář NejFakea ani toho Gejmra ještě nečekejte, tentokrát se světu ukázal youtuber Zeddy. Ten sice není možná tak známý jako zmiňovaní internetoví kolegové, na svém kanále má ovšem přes 230 tisíc odběratelů, což na české poměry rozhodně není malé číslo. Natáčí pak, stejně jako Gejmr, herní let´s playe a doteď svou tvář ve videích zkrátka neukazoval. Proč se to teď, po 6 letech na YouTube, změnilo?

Zeddy, vlastním jménem David Vele, měl už od počátku v plánu jednou přijít s velkým odhalením své identity. Nyní se však ukázal zejména kvůli svému soukromí. Dlouhá léta totiž musel hlídat svou internetovou stopu, nezveřejňovat nikde své fotky či se zkrátka s někým fotit. Zeddyho ale už nebavilo se nadále skrývat, a odhalení tak proběhlo proto, aby mohl konečně žít normální život. A fanoušci samozřejmě šílí nadšením, protože tohle opravdu nečekali. Jak se vám dosud tajemný Zeddy ve skutečnosti líbí?


Přečtěte si také