návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube News: Slavný youtuber konečně odhalil svou pravou tvář! Kdo se skrývá za tajemnou maskou?

Jeden z nejtajemnějších českých youtuberů konečně ukázal svou pravou identitu.
Vydáno: 09.03.2018
Youtuber a herní streamer Agraelus.
Autor: youtube.com Youtuber a herní streamer Agraelus.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Událost, na kterou řada českých youtuberských fanoušků čekala řadu let, se před pár dny stala konečně skutečností. Známý herní streamer a youtuber Agraelus, jenž celou svou kariéru držel svou tvář i pravou identitu v tajnosti, konečně během streamu odložil svou masku a ukázal, jak doopravdy vypadá. Uvedl také, že se ve skutečnosti jmenuje Vojtěch Fišar.

Pro někoho jedna z největších záhad české herní a youtuberské scény je tak konečně za námi. Agraelus sice během svého působení dával několikrát vodítka ke své pravé identitě, a dokonce ho v minulosti i pár lidí odhalilo, až nyní ovšem svou pravou tvář práskl oficiálně.

A co dalšího se dozvíte v dnešním díle YouTube News?  Například, že jeden z našich nejslavnějších youtuberů Gejmr překonal bájnou hranici milionu odběratelů. Neméně známý youtuber Kovy pak natočil poučné video, v němž mluví o svém nedávném coming outu a své sexuální orientaci. Další lidi, kteří se bojí přiznat okolí svou pravou orientaci, tak chce pokud možno motivovat a mimo jiné je odkazuje na projekt s názvem S barvou ven, jenž dá lidem k jejich coming outu potřebné informace i sebevědomí. Ostatně, podívejte se sami.

YouTube News (39)
Youtube News (46)
Youtube News - Sára Holanová o rozchodu

YouTube News: Sára Holanová poprvé otevřeně o vztahu s Fattym! Proč se s ním rozešla? Mohla za to další holka?

YouTube News - Ikaro vs. Datel

YouTube News: Blíží se youtuberská bitka? Ikaro vyzval Datla na drsný zápas v ringu. Skončí to opět zlomenou nohou?

Článek je zařazen v: YouTube News , agraelus , youtuber , YouTube News , bílá maska , odhaleno