YouTube News: Slavný youtuber konečně odhalil svou pravou tvář! Kdo se skrývá za tajemnou maskou?

Jeden z nejtajemnějších českých youtuberů konečně ukázal svou pravou identitu.

Událost, na kterou řada českých youtuberských fanoušků čekala řadu let, se před pár dny stala konečně skutečností. Známý herní streamer a youtuber Agraelus, jenž celou svou kariéru držel svou tvář i pravou identitu v tajnosti, konečně během streamu odložil svou masku a ukázal, jak doopravdy vypadá. Uvedl také, že se ve skutečnosti jmenuje Vojtěch Fišar.

Pro někoho jedna z největších záhad české herní a youtuberské scény je tak konečně za námi. Agraelus sice během svého působení dával několikrát vodítka ke své pravé identitě, a dokonce ho v minulosti i pár lidí odhalilo, až nyní ovšem svou pravou tvář práskl oficiálně.

A co dalšího se dozvíte v dnešním díle YouTube News? Například, že jeden z našich nejslavnějších youtuberů Gejmr překonal bájnou hranici milionu odběratelů. Neméně známý youtuber Kovy pak natočil poučné video, v němž mluví o svém nedávném coming outu a své sexuální orientaci. Další lidi, kteří se bojí přiznat okolí svou pravou orientaci, tak chce pokud možno motivovat a mimo jiné je odkazuje na projekt s názvem S barvou ven, jenž dá lidem k jejich coming outu potřebné informace i sebevědomí. Ostatně, podívejte se sami.


Přečtěte si také