YouTube News: Sára Holanová poprvé otevřeně o vztahu s Fattym! Proč se s ním rozešla? Mohla za to další holka?

Známá youtuberka se konečně rozpovídala o rozchodu s FattyPillowem. Bylo to všechno tak, jak si jeho diváci mysleli?

V dnešním díle YouTube News se podíváme na vztah Fattyho Pillowa se Sárou Holanovou. Jeden z nejslavnějších youtuberských párů se sice rozešel už před 8 měsíci, fanoušky ovšem téma krachu jejich vztahu zajímá dodnes. A to zejména proto, že sama Sára se k rozchodu celou dobu nevyjadřovala. Až nyní vydala video, v němž o jejich vztahu otevřeně hovoří.

Podle ní pak nebylo vše tak, jak si Fattyho skalní fanoušci myslí, a Sára ho opravdu nevyužívala a ani s ním nebyla kvůli penězům. Fattyho měla velice ráda a trávili spolu každou vteřinu. A to byl možná ten největší problém. V jejich vztahu zavládla ponorka, pár se po čase začal neustále hádat a vše vyvrcholilo Fattyho nechvalně známým výpadem na streamu, po němž se s ním Sára nadobro rozešla.

Jenže tím celá situace neskončila a byly zde dokonce snahy z obou stran dát se opět dohromady! Fatty už ovšem v té době randil s jinou dívkou a pro Sáru se bohužel už nerozhodl. V té chvíli už youtuberka poznala, že jejich vztah se nedá vrátit a ztratila k němu důvěru. I přesto si myslí, že nyní už si všechno zlé mezi sebou vyřešili a mohou si případné v klidu vyjít ven jako přátelé. A co dalšího vám nabídnou dnešní YouTube News? Dozvíte se v nich také o konci Johnnyho Valdy a pokusu o vraždu slavného zahraničního youtubera!!


Přečtěte si také