YouTube News: Blíží se konec slavných youtuberů? PewDiePie a další hvězdy přiznaly, co může ukončit jejich kariéru

Youtube News (43)

Nejslavnější youtubeři se potýkají s vážnými problémy. A je to něco zcela jiného, než byste čekali.

Máme tu již 33. díl našeho exkluzivního pořadu YouTube News, v němž se dozvíte žhavé informace ze světa internetových hvězd. A tentokrát se vydáme zejména do zahraničí. Zde PewDiePie překonal úctyhodný rekord, jenž už asi nikdy nikdo nepřekoná. Na YouTube má totiž přes více než 60 milionů odběratelů a je tak bezkonkurenčně nejsledovanějším kanálem na YouTube. A to už zaslouží poklonu.

Zároveň se ovšem přiznal k nelehkému údělu každého youtubera. Řada světových internetových hvězd včetně jeho maličkosti totiž začíná bojovat se syndromem vyhoření. Cítí se pod velkým tlakem svých diváků, že musí stále točit a přicházet s novým obsahem. Dokonce i s tím, který sami nechtějí točit a nepřijde jim příliš vtipný.

Kvůli své popularitě se tak cítí často pod obrovským psychickým tlakem, jenž se na nich začíná podepisovat. O problémech pak kromě PewDiePie promluvily např. youtuberské hvězdy Ethan Klein a Olga Kay. A podle mnohých to může být právě velký psychický tlak a syndrom vyhoření, kvůli čemuž časem řada známý jmen na YouTube skončí. A co dalšího se událo? To se dozvíte v našich YouTube News!

Na celý rozhovor se můžete podívat v našem ARCHIVU!