reklama

reklama

Filip Grznár s přítelkyní Veronikou.

GALERIE: Youtuber Filip Grznár dostal k narozeninám prostitutku! Podvede snad král sexu svoji přítelkyni?

Publikováno: 02.02.2018
Kontroverzní internetová hvězdička oslavila narozeniny. A dostala dárky, o kterých se jí ani nesnilo.
Filip Grznár - profil
Filip Grznár
Filip Grznár je známým českým kulturistou a internetovou hvězdičkou, jež proslula svou prořízlou... Přečíst celé

reklama

Filip Grznár patří mezi malinko bizarní internetové postavičky a nikdy nevíte, co mu máte vlastně věřit. Nedávno se slavný kulturista pochlubil například tím, že měl v posteli 300 žen! „Měl jsem asi sto vztahů a dvě stě dalších ženských v posteli mimo ně,“ prozradil youtuber serveru Extra.cz. Díky tomuto přiznání ho pak média s nadhledem pasovala na krále sexu České republiky. Mnozí totiž berou jeho přiznání spíše s rezervou. To se týká nejspíš i jeho současné přítelkyně Veroniky. Právě díky své reputaci ovšem dostal ke svým 33. narozeninám dárek, který rozhodně nečekal.

Serveru Extra.cz se totiž pochlubil s tím, že od svých kamarádů dostal voucher do nočního klubu, tedy respektive do “bordelu“. Na co přesně ho dostal, asi dojde každému z vás. Ostatně, kdo jiný by měl podobný dáreček dostat než muž s 300 ženami v posteli, že ano? Grznár si samozřejmě zatím prý není jistý, zda voucher použije.

„Ještě nevím, jak to partnerce vysvětlím,“ sdělil Extra.cz Grznár. Prý si do podniku zajde pouze na masáž. No, budeme v to doufat. Krach vztahu s půvabnou Veronikou bychom mu rozhodně nepřáli. Zejména když od ní dostal také hezký dárek v podobě seskoku na laně. Tak snad Grznár udrží své staré já na uzdě.

Filip Grznár - počet partnerek 2

Je Filip Grznár králem sexu Česka? Známý youtuber se přiznal, že měl v posteli stovky milenek. Vážně mu to někdo věří?

Ben Cristovao vs. Filip Grznár

VIDEO: Bitka roku! Zpěvák Ben Cristovao a Filip Grznár se drsně porvali v očekávaném zápase! Kdo vyhrál?

reklama