návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Bitka roku! Zpěvák Ben Cristovao a Filip Grznár se drsně porvali v očekávaném zápase! Kdo vyhrál?

Zápas, na který čekala spousta jejich fanoušků, se konečně uskutečnil! Kdo z nich vyhrál?
Vydáno: 31.07.2017
Ben Cristovao vs. Filip Grznár
Autor: facebook.com a youtube.com Ben Cristovao vs. Filip Grznár

Už je to několik týdnů, co slavný český kulturista a internetová postavička Filip Grznár vyzval k zápasu oblíbeného české zpěváka Bena Cristovaa. Ten po jeho drsných slovech výzvu přijal a oba se po přijmutí finančních podmínek domluvili na nelítostném zápase v brazilském jiu-jitsu. Fanoušci obou aktérů se tak od té doby hádali, jestli vyhraje obří Grznár či Ben, který je v tomto bojovém umění mistrem Evropy. A nyní už máme konečně jasno.

Ben Cristovao vs. Filip Grznár

VIDEO: Blíží se bitka roku! Zpěvák Ben Cristovao se porve s tímto namakaným youtuberem! Proč se vůbec poperou?

Očekávaný zápas se totiž včera konečně uskutečnil a jako vítěz z něj odešel slavný zpěvák. Samotný zápas byl ovšem možná pro mnohé zklamání. Trval totiž něco málo přes minutu a musel být nakonec ukončen kvůli Grznárovu zranění. Podle informací serveru Extra.cz šel totiž do souboje se zraněním v podobě natrhnutého svalu v zádech. A právě ten během bitky a Benova tlaku povolil a kulturista byl nucen zápas ukončit. Ben Cristovao tak ukázal, že v brazilském jiu-jitsu patří u nás ke špičce. Nebo si myslíte, že by ho vyzyvatel bez zranění porazil?

VIDEO: Cristovao vs. Grznár

 

 

Co Filip Grznár prohlásil?

GALERIE: Youtuber Filip Grznár útočí na Bena Cristovaa. Tohle si myslí o jejich drsné bitce! Proč podle něj zpěvák nemá šanci?

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest?

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

Článek je zařazen v: bitka , Ben Cristovao , Filip Grznár

reklama