GALERIE: Youtuber Filip Grznár útočí na Bena Cristovaa. Tohle si myslí o jejich drsné bitce! Proč podle něj zpěvák nemá šanci?

Opravdu si Ben proti známému kulturistovi ani neškrtne?

Český internetový rybníček momentálně žije chystaným zápasem mezi zpěvákem Benem Cristovaem a kulturistou a youtuberem Filipem Grznárem. Hudební hvězda přijala výzvu namakané internetové postavičky a oba borci se utkají v brazilském jiu jitsu během července. Celý internet už se pak dohaduje nad tím, kdo z nich vyhraje, a jestli má slavný zpěvák nad obrovitým Grznárem vůbec nějakou šanci. Nyní se k celé kauze konečně vyjádřil i sám Grznár a jasně řekl, co si o chystaném zápasu myslí.

Ten se rozpovídal v rozhovoru pro server Express.cz, kde souhlasí s Benovým tvrzení, že právě Filip je díky své muskulatuře větším favoritem. Zároveň ale dodává, že Ben Cristovao rozhodně nebude lehkým soupeřem a čeká vyrovnaný zápas. Ostatně, ještě aby ne, když je slavný zpěvák úřadujícím mistrem Evropy v brazilském jiu jitsu. Grznár si ale věří a dokonce se bojí, aby zpěvákovi při souboji neublížil více, než je zdrávo. „Bojím se, abych ho tam nesundal mimo pravidla, jsem rváč a vždy jsem se při jiu jitsu nechal unést,“ řekl v rozhovoru pro Express.cz.

Zároveň pak prozradil, proč se vůbec rozhodl Cristovaa k zápasu vyzvat. Ben totiž neuznává steroidy a má výhrady proti lidem, kteří je při posilování využívají. Právě tím ovšem Grznára slušně nakrkl. Youtuber mu chce zkrátka při zápase předvést, jak moc se plete, a že tzv. sypači jsou prostě lepší. Grznárova motivace je zkrátka jasná a zdá se, že o svém vítězství příliš nepochybuje. Jak velké má podle vás doopravdy šance?

Sdílejte článek