VIDEO: Blíží se bitka roku! Zpěvák Ben Cristovao se porve s tímto namakaným youtuberem! Proč se vůbec poperou?

Kdo má větší šanci na vítězství?

Tak tohle opravdu nikdo nečekal. Je to teprve pár měsíců, co se v drsné youtuberské bitce utkal hejtr Pstruh a Psychopat Bejr, a už se nám blíží další drsný zápas s nečekanou hvězdou. Jedním z aktérů bude totiž oblíbený zpěvák Ben Cristovao!

K bitce ho pak ve svém videu vyzvala známá internetová postavička, youtuber a jeden z nejpopulárnějších českých kulturistů Filip Grznár. Ten se ve svém nejnovějším příspěvku vysmál Benově nové písničce Twerk a mimo jiné ho vyzval na zápas v grapplingu. A Ben se zachoval jako chlap a brzy výzvu přijal!

Ben sice ví, že tak trochu vlezl do Grznárovy pasti na zviditelnění se a v grapplingu nejsou jejich šance kvůli Grznárově obrovské postavě příliš vyrovnané. Ví ovšem, že se jedná o skvělou reklamu pro bojový sport, jenž Ben miluje, a právě proto se zápasem souhlasí. Nakonec se utkají v brazilském jiu jitsu, ve kterém je Ben dokonce mistrem Evropy. Za zápas pak Grznárovi nabízí 50 tisíc korun! Dalších 50 tisíc si pak youtuber odnese v případě výhry.

To ale není všechno. Zároveň se s ním vsadil o dalších sto tisíc korun o to, že Filipa porazí do 200 vteřin Benem vybraný zápasník v brazilském jiu jitsu. Zápas by se pak měl odehrát během července a oba účastníci očekávají ohromnou show. Filip už pak na Benovy podmínky s nadšením kývl. Ano, tohle bude opravdu velké! Kdo podle vás vyhraje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také