Blíží se další krvavá bitka?! Hejtra Pstruha vyzval k zápasu tento drsný youtuber! Porazí ho jako Bejra?

Doplatí konečně internetový provokatér na své neustálé útoky?

Zdá se, že na youtuberské scéně bude zase veselo. Je to teprve pár týdnů, co internetové vody rozvířil zápas mezi Pstruhem a Psychopatem Bejrem, který známý rybí hejtr překvapivě vyhrál. Teď to ale vypadá, že se Pstruh podívá do ringu znovu. K zápasu ho totiž vyzvala další z internetových hvězdiček.

Jeho dalším vyzyvatelem je méně známý youtuber a kulturista Karlos Benda. S ním se Pstruh dostává na sociálních sítích pravidelně do sporu a internetový provokatér nedávno prý dokonce urazil i Karlosovu manželku. To už ovšem velký silák nevydržel a rozhodl se Pstruha konečně oficiálně vyzvat na souboj, o němž oba už dlouhou dobu hovoří. Jeho rival se však z další youtuberské bitky vymlouvá a říká, že Benda pro něj není dosti zajímavým soupeřem. Podle Pstruha se chce Benda prostě jen zviditelnit.

Karlos je ovšem připraven dát mu za zápas rovnou 10 tisíc korun a přistoupit na jeho podmínky. Pstruh má tak podle něj možnost potvrdit svá drsná slova o tom, že je připraven si s každým vyřešit své problémy z očí do očí. Karlos zkrátka myslí svou nabídku naprosto vážně. Dočkáme se dalšího drsné youtuberské bitky, nebo má snad Pstruh strach, že podruhé už by dostal nemilosrdné K.O. ?


Přečtěte si také