Není tohle už opravu moc?
Autor: youtube.com Není tohle už opravu moc?

VIDEO: Smrt Psychopata Bejra! Známý youtuber natočil vlastní úmrtí. Proč to udělal?

Publikováno: 24.02.2017
Proč to proboha udělal?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Aleš Bejr získává na internetu díky nepovedené bitce s hejtrem Pstruhem a svými videi s bezdomovci čím dál větší popularitu. Rozhodl se proto oprášit a opět zveřejnit jedno ze svých starších šílených videí a ukázat všem svým odpůrcům, proč si vlastně říká Psychopat.

Pstruh zase útočí.

VIDEO: Hejtr Pstruh drsně útočí na známé youtubery! Proč podle něj skončí Psychopat Bejr nebo MikeJePan ve vězení?

V hodně bizarním klipu totiž předstírá svou vlastní smrt! Sestřička dokonce ukáže jeho mrtvé nahé tělo po děsivé autonehodě. Tím ovšem tato šílenost jen tak nekončí. Na závěr totiž Bejr vstane z mrtvých a nebohou sestřičku rádoby uškrtí schovaným provazem.

Ano, je to opravdu šílené a také příliš nechápeme smysl tohoto videa. Bejr se zkrátka vrací ke své psychopatí tvorbě a chce okolo sebe rozdmýchat pořádné diskuze. A to se mu podle rozporuplných názorů fanoušků nejspíš povedlo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Psychopat Bejr - smrt

 

Co se stalo po zápase?

VIDEO: Drama po youtuberské bitce! Poražený Bejr čekal na Pstruha se svým vzteklým psem! Jak to dopadlo?

Bejr vs. Pstruh, finále

VIDEO: Konečně! Záběry z youtuberské bitky roku jsou tady! Podívejte se, jak Pstruh TOTÁLNĚ zničil Bejra v krvavém boji!

reklama