VIDEO: Hejtr Pstruh drsně útočí na známé youtubery! Proč podle něj skončí Psychopat Bejr nebo MikeJePan ve vězení?

Známý internetový provokatér si prostě nedá pokoj.

Internetový hejtr Pstruh se tak dlouho navážel do ostatních youtuberů, až ho Psychopat Bejr vyzval na nechvalně známý zápas v bitku. Jelikož ale Pstruh ostře sledovanou youtuberskou bitku nečekaně vyhrál, může se teď u diváků těšit slušné popularitě. On si proto ani nadále nedává pokoj a zase se ostře pouští do známých youtuberských tváří. A opět si musel rýpnout i do svého úhlavního nepřítele, Psychopata Bejra.

Tentokrát totiž sestavil žebříček pěti českých youtuberů, kteří podle něj letos kvůli svým prohřeškům ve videích skončí za mřížemi. A v jeho výčtu nechybějí ty nejproblémovější tváře MikeJePan, Ikaro, Freescoot a Danny z partičky TVTwixx. Na svém nedávném protivníkovi Bejrovi pak nenechal nit suchou. Ten už si podle něj koleduje jen pouhým natáčením videí během řízení auta.

Některá jeho obvinění a narážky jsou záměrně přehnané a nelze je brát příliš vážně. V mnohých věcech má ale přece jen pravdu a tito youtubeři si se zákonem opravdu i nadále ošklivě zahrávají. Jen aby ho některý z nich zase nepozval za ostrá slova do ringu. Co si myslíte, opravdu některý z nich letos skončí v poutech?


Přečtěte si také