Vážně mu tohle máme věřit?
Autor: youtube.com Vážně mu tohle máme věřit?

VIDEO: Trapný prank MikeJePan! V převleku policisty drsně unesl youtubera Freescoota! Vážně mu to máme věřit?

Publikováno: 20.02.2017
Našel známý provokatér ve svých rádoby vtipných videích nové dno?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Populární postrach městských policistů MikeJePan poslední týdny vymýšlí zejména drsné a rádoby vtipné pranky na kámoše a youtubera Freescoota, o jejichž pravosti a autentičnosti se dá ovšem velmi spekulovat. Se svým nejnovějším kouskem se ale Mike opět “překonal“.

Vymyslel totiž vtipek, v němž převlečený za policistu vtrhl do youtuberova bytu, kde ho zatkl a unesl kvůli kauze okolo BMW Invelt a Carrie Kirsten. Poté Freescoota posadil do auta a vysadil ho polonahého u nedalekého pole. Youtuberova naštvaná reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Jak tento experiment dopadl?

VIDEO: Youtuber se převlékl za muslima a provokoval v ulicích. Zasáhla policie i armáda! Stojí za šíleným prankem MikeJePan?

Jenže i když se Mike zase snaží tvářit, že jde o drsný a povedený prank, jedná se podle všeho o jasný podvod a domluvenou estrádu. Nebo je Freescoot vážně tak málo bystrý, že celou dobu nepozná Mikeův hlas? Také výzbroj “policistů“ či fakt, že při zatýkání vůbec nepoužijí pouta, o lecčem vypovídají.

Jeho prank je zkrátka plný chyb a hraničí s amatérismem. Není divu, že tentokrát mu na to nenaletěla ani většina fanoušků, kteří na jeho adresu pod videem nešetří kritikou. Tohle se vážně nepovedlo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: MikeJePan - únos Freescoota

 

Je tohle ještě vtipné?

VIDEO: Tohle už přehnali! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan napadli Freescoota dýmovnicí. Málem mu podpálili pokoj!

Půjde známý youtuber nakonec do vězení?

MikeJePan skončil u soudu! Jak dopadlo jeho odvolání proti 4 měsícům ve vězení? Skončí nakonec za mřížemi?

reklama