MikeJePan skončil u soudu! Jak dopadlo jeho odvolání proti 4 měsícům ve vězení? Skončí nakonec za mřížemi?

Dočká se youtuberský provokatér obávaného trestu?

Youtuber MikeJePan je už doslova proslulý svými potyčkami s Městskou policií a balancováním na hraně zákona. Na své jednání ovšem před pár měsíci ošklivě doplatil. Soud ho totiž poslal na 4 měsíce do vězení a k tomu přidal ještě osmnáctiměsíční podmínku a 2 roky zákazu řízení.

Trestní řízení se týkalo jeho přestupku, kdy jel autem rychlostí 100 km/h v obci a následného maření úředního rozhodnutí, kdy měl i přes údajný zákaz řízení sedat na volant. Mike si ovšem byl jako vždy jist, že zákon je na jeho straně a on se za pomoci právníků z celé kauzy jednoduše dostane. Na místě se proto odvolal.

Odvolací řízení se pak konalo před několika dny a protáhlo se na 2 dny. I přesto, že se Mike druhý den k soudu vůbec nedostavil, mohl slavit vítězství. Městský soud v Praze dal totiž jeho argumentům za pravdu a původní rozsudek byl zrušen. Informoval o tom server Humr.cz. Mike se tak do vězení nakonec přece jen nepodívá a o celé podle něj směšné kauze hodlá údajně natočit film. A už nejspíš teď přemýšlí o tom na čem nachytá městskou policii příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také