Youtubeři

30. prosince 2016 12:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: MikeJePan naštval hejtry! Je prý arogantní imbecil, který dobyl YouTube! Opravdu se dočká vlastního filmu?

Vážně se internetový provokatér dostane i do kin?

Youtuber MikeJePan se stal jedním z nejkontroverznějších letošních objevů internetové scény, který má díky svým potyčkám s městskou policií a arogantnímu chování stejně množství fanoušků i odpůrců. A právě ty se zase rozhodl pořádně naštvat svým novoročním videem, v němž shrnul všechny své úspěchy uplynulého roku. A jedná se vlastně jen o sobecké vychloubání, jímž chce zase všechny jen pořádně naštvat.

Mike sice přiznává, že je arogantní imbecil s pouhým základním vzděláním, i přesto prý ovšem dokázal víc, než všichni jeho kritici dohromady. Ve videu se tak vychloubá například desítkami miliony zhlédnutí jeho videí, úspěšnou reklamou na firmu Pojištění na pokuty, vánočním hitem Pohoda i prodaným oblečením. Do hejtrů se nebojí drsně navážet a tvrdit, že za svou popularitu vděčí také jim. Svým vychvalováním a arogantností je ovšem chvílemi spíše k smíchu.

Na závěr pak navíc šokuje prohlášením, že příští rok se o něm začíná natáčet dokument, který se v roce 2018 dokonce dostane do kin! Až čas ukáže, zda se jedná o další jeho provokaci nebo youtubera opravdu uvidíme i na plátně. Svým jednáním nás ale jistě bude provokovat i příští rok.


Přečtěte si také