Youtubeři

11. listopadu 2016 14:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Misha, MikeJePan a spol. Tohle je 5 nejotravnějších youtuberů současnosti!

Tuzemská youtuberská scéna je plná internetových hvězdiček. Které z nich nám ale už spíše pijí krev?

Co si budeme nalhávat, youtubeři jsou v poslední době doslova všude. Člověk si pak ani nemůže otevřít internet, aniž by na něj nevyjelo některé jejich šílené video. Jenže zatímco někteří nás svými kousky dokážou bavit, najde se zde bohužel také dost těch, kteří nám svým rádoby vtipnými videi a chováním neskutečně lezou na nervy. A vy si pak říkáte, proč jsou proboha tak populární a jak se na ně může někdo dívat.

Bohužel jejich fanoušků je ale stále více, a tak tito youtubeři kandidují na místo otravného hmyzu, který nás prudí pomalu odevšad. A šance, že se jich zbavíme, je bohužel nulová. A my jsme pro vás nyní sestavili žebříček pěti naprosto nejotravnějších a nejšílenějších případů.

5. Ikaro

A začneme jedním z největších rádoby frajírků poslední doby, Ikarem. Ten si totiž svou youtuberskou popularitu postavil na neustálém napadání či urážení ostatních youtuberů. Nejvíce se pak “proslavil“ navážením se do nahých fotek youtuberek či do Datla. Když si to však s ním namakaný youtuber přišel vyříkat, namachrované řeči ho přešly a on skončil se zlomenou nohou. I přesto ale se svými namyšleným chováním a rádoby vtípky neskončil. Svými kousky pak Ikaro připomíná takové ty nagelované frajírky z deváté třídy základní školy, po kterých sice touží spousta spolužaček, ale později už po nich neštěkne ani pes. Svými lacinými útoky a snahou na sebe upozorňovat tak začíná být krajně otravný.

4. Datel

Ostatně u Datla ještě chvilku zůstaneme. Ten totiž našel pro zvyšování zhlédnutí a fanoušků jednoduchý recept. Prostě natáčí ty nejvyhrocenější pranky a nejtrapnější challenge, které se nebojí dohnat až do největších krajností. Jenže zatímco puberťáci se jeho vtípkům smějí, ostatní se spíše drží za hlavu a ptají se, kam až je kvůli klikům ochoten zajít. A vzhledem k čím dál většímu počtu jeho ne příliš vtipných pranků evidentně asi hodně daleko.

3. TVTwixx

A nesmíme samozřejmě zapomenout ani jedny z největších provokatérů českého YouTube, partičku TVTwixx, kteří se snaží sbírat kliky a počty zhlédnutí stále na tom samém. Na neustálých skandálech, útocích na ostatní youtubery a zejména neustálých střetech s policií. Obzvláště Danny už začíná být u mužů zákona asi celkem pojem. Jenže zatímco někteří náctiletí je nejspíš mají za nehorázné frajírky, jejich snaha mít v každém druhém videu příjezd policie a ještě si z toho dělat legraci, už začíná být malinko laciné a dost k smíchu. Jenže popularita a počet zhlédnutí jim díky tomu neustále stoupá, takže se jejich frajeřinek asi jen tak nezbavíme.

2. MikeJePan

A když jsme u Dannyho, nesmíme zapomenout ani na jeho kamaráda MikeJePan, který posunul skandály a provokování policie na úplně jiný level. Jenže zatímco před pár měsíci jeho navážení se do policistů ještě mnozí respektovali, od jeho odhalení, že jde vlastně jenom o propagaci na jeho firmu Pojištění na pokuty, začíná být svými skandálky a machrováním před policisty spíše za namyšleného šaška. Jeho sprosté chování dovádí spoustu lidí k nepříčetnosti. Jeho videa, z nichž některá jsou evidentně spíše nahraná, už lidi pak spíše nudí. A zdá se, že ani nedávné odsouzení na čtyři měsíce mu nesrazilo hřebínek. Díky velké popularitě pak nám své střety se zákonem dávkuje čím dál častěji. A je s tím čím dál více otravnější.

1. Misha

První místo je ale pro většinu z vás zřejmě bez překvapení. A asi ani nepotřebuje delší komentář. Misha totiž svými šílenými a vlezlými songy nebombarduje pouze Českou republiku, ale rovnou celý svět. Ano, jeho videa jsou tak pitomá, nekoukatelná a vlezlá zcela záměrně. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o takzvanou rakovinu YouTube, u které většina hejtrů přemýšlí během sledování Mishových videí o sebevraždě. Nejotravnějšího dítěte internetu se ovšem jen tak nezbavíme.


Přečtěte si také