Youtubeři

16. listopadu 2016 12:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná válka youtuberů! MikeJePan sprostě napadl Martina Rotu. Ten ho označil za k*eténa! Co se stalo?

Proč se věčný policejní provokatér naváží do známého youtubera?

Internetová hvězdička MikeJePan a jeho frajeřinky a problémy s policií vzbuzují čím dál větší vášně. A navíc se jeho bláznivými kousky řídí i další youtubeři. V nedávných dnech se tak jeden šílený youtuberský kousek, v němž hoši jezdí s modrým majákem po Praze a porušují tím všemožné předpisy, dostal dokonce do Krimi zpráv televize Prima. V reportáži se pak k jejich neuváženému jednání vyjádřil slavný youtuber Martin Rota. Na reportáž se ostatně můžete podívat zde.

To však Mike nenechal jen tak a reportéra i samotného Rotu označil ve svém reakčním videu sprostými slovy a vůbec si nebral servítky. Svým tradičním namyšleným chováním se pak snažil chování youtuberů ospravedlnit. Do Roty si pak neváhal rýpnout také kvůli označení profesionální youtuber. Snažil se pak vychloubačně poukázat na to, že sám je už pomalu úspěšnější a populárnější než on.

To si ovšem Rota samozřejmě nenechal líbit a natočil nemálo drsnou odpověď, v níž opravdu nešetří těmi nejvulgárnějšími výrazy. Mikeovi se pak snaží celkem logicky vysvětlit, co to ve skutečnosti znamená být profesionální youtuber a ostře se ohradí proti jeho často protizákonnému jednání. A musíme dát Martinovi v některých názorech silně za pravdu. Na čí straně této youtuberské bitvy stojíte vy?

Na útočné video od MikeJePan se můžete podívat zde.


Přečtěte si také