VIDEO: Youtuber se převlékl za muslima a provokoval v ulicích. Zasáhla policie i armáda! Stojí za šíleným prankem MikeJePan?

Není tohle už přece jen moc?

Za hodně odvážným prankem, který se pomalu stává virálním hitem, stojí režisér, internetový tvůrce a tak trochu youtuber Milan “Balkins“ Balek. Ten se v šíleném experimentu ve svém pořadu Zkouška rozhodl vyzkoušet vztah lidí k muslimské menšině. V burce a klasickém hábitu proto vyrazil do pražských ulic a obchodních center. Svůj test pak uskutečnil loni v květnu, kdy byl vyhlášen první stupeň teroristického ohrožení. A podle toho pokus také dopadl.

Nejenže hoši museli snášet podezřívavé pohledy lidí, ale nakonec byli zadrženi policií s armádou a vyslýcháni protiteroristickou organizací! Celý den si navíc poseděli ve vazbě a byli rádi, že jim z jejich testu nakonec zbyly nějaké záběry. Prank pak nezaštítil nikdo jiný, než Balkinsův kamarád a věčný provokatér MikeJePan, který video zveřejnil na svém kanále a neustále ho propaguje na Facebooku. O další kontroverzní kousek mají Mike a Balkins evidentně postaráno. Opravdu to o nás cosi vypovídá, nebo se podle vás jedná jen o lacinou provokaci?

Sdílejte článek

Přečtěte si také