Jak tento experiment dopadl?
Autor: youtube.com a facebook.com Jak tento experiment dopadl?

VIDEO: Youtuber se převlékl za muslima a provokoval v ulicích. Zasáhla policie i armáda! Stojí za šíleným prankem MikeJePan?

Publikováno: 31.01.2017
Není tohle už přece jen moc?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Za hodně odvážným prankem, který se pomalu stává virálním hitem, stojí režisér, internetový tvůrce a tak trochu youtuber Milan “Balkins“ Balek. Ten se v šíleném experimentu ve svém pořadu Zkouška rozhodl vyzkoušet vztah lidí k muslimské menšině. V burce a klasickém hábitu proto vyrazil do pražských ulic a obchodních center. Svůj test pak uskutečnil loni v květnu, kdy byl vyhlášen první stupeň teroristického ohrožení. A podle toho pokus také dopadl.

Půjde známý youtuber nakonec do vězení?

MikeJePan skončil u soudu! Jak dopadlo jeho odvolání proti 4 měsícům ve vězení? Skončí nakonec za mřížemi?

Nejenže hoši museli snášet podezřívavé pohledy lidí, ale nakonec byli zadrženi policií s armádou a vyslýcháni protiteroristickou organizací! Celý den si navíc poseděli ve vazbě a byli rádi, že jim z jejich testu nakonec zbyly nějaké záběry. Prank pak nezaštítil nikdo jiný, než Balkinsův kamarád a věčný provokatér MikeJePan, který video zveřejnil na svém kanále a neustále ho propaguje na Facebooku. O další kontroverzní kousek mají Mike a Balkins evidentně postaráno. Opravdu to o nás cosi vypovídá, nebo se podle vás jedná jen o lacinou provokaci?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: MikeJePan - prank s muslimem

 

Je tohle ještě vtipné?

VIDEO: Tohle už přehnali! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan napadli Freescoota dýmovnicí. Málem mu podpálili pokoj!

Mike se pustil ze řetězu.

VIDEO: MikeJePan naštval hejtry! Je prý arogantní imbecil, který dobyl YouTube! Opravdu se dočká vlastního filmu?

reklama