návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: TVTwixx prozradili vítěze bitky Bejr vs. Pstruh! Záznam zápasu prý nikdy neuvidíme! Proč?

Internetová kauza se dočkala nečekaného zvratu.
Vydáno: 09.02.2017
Konečně známe vítěze!
Autor: Youtube.com a Facebook.com/Swaglift/Pavel Grmolec Konečně známe vítěze!

Nedávným brutálním zápasem mezi Psychopatem Bejrem a hejtrem Pstruhem žije většina youtuberské scény a na kauze se samozřejmě musel přiživit i provokatér Danny z kanálu TVTwixx. Ten už s Alešem Bejrem několikrát spolupracoval a má tak od něj exkluzivní informace o zápase. A jelikož na rozdíl od Psychopata a jeho protivníka není vázán smlouvou, rozhodl se nám dokonce prozradit přísně utajovaný výsledek jejich souboje!

Známe konečně vítěze youtuberské bitky?

VIDEO: Šok! Psychopat Bejr se omluvil za svůj drsný útok na známého youtubera! Přiznal snad konečně porážku?

Danny tak všem potvrdil, že bitku opravdu vyhrál Pstruh. Jeho soupeř Aleš Bejr byl totiž po třech napomenutích od rozhodčího ze zápasu diskvalifikován. A vzhledem k jeho agresivnímu chování před zápasem nás to příliš nepřekvapuje. Danny však přišel ještě s jednou nečekanou zprávou. Podle něj slibovaný sestřih zápasu ve skutečnosti nikdy neuvidíme!

Bejr si totiž stále trvá na tom, že organizátor zápasu, Swaglift, porušil předem nastavené podmínky a nadržoval Pstruhovi. Ve zveřejnění videa se jim pak momentálně pokouší zabránit právní cestou. Podle provokatéra z TVTwixx totiž podepsaná smlouva před zápasem neobsahovala větu, podle které oba účastníci potvrzují, že jejich tváře budou na videu a YouTube zveřejněny. A přesně kvůli tomuto detailu prý nakonec zabrání vydání videa. Opravdu záznam ostře diskutované bitky nikdy neuvidíme? To se dozvíme již zítra, kdy má Swaglift svůj záznam oficiálně ukázat světu.

VIDEO: TVTwixx - Pstruh vs. Bejr

 

 

Tohle myslí vážně?

VIDEO: Youtubeři TVTwixx sprostě zaútočili na Carrie Kirsten a trapně lžou fanouškům! Co ještě udělají pro zhlédnutí?

Pstruh vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Pstruh a Psychopat Bejr se brutálně porvali v ringu! Víme, kdo vyhrál!

Článek je zařazen v: vítěz , zápas , pstruh , TVTwixx , Psychopat Bejr , youtuberská bitka

reklama