VIDEO: Šok! Psychopat Bejr se omluvil za svůj drsný útok na známého youtubera! Přiznal snad konečně porážku?

A co si internetový drsňák myslí o situaci před zápasem?

Nejen youtuberská scéna momentálně žije proběhlým brutálním zápasem mezi věčným hejtrem Pstruhem a Psychopatem Bejrem. I když si na výsledné video z bitky a jméno vítěze budeme muset počkat až do 10. 2., všechno nasvědčuje tomu, že se nečekaně radoval youtuber Pstruh.

Hutná atmosféra však panovala už před samotným zápasem, kdy se Aleš Bejr dostal do potyčky nejen s lidmi ze Swagliftu, ale ostře se navezl také do známého youtubera z kanálu EvilBender. Populárního youtubera obvinil z toho, že posílal Pstruhovi soukromé zprávy o jeho osobě, které se k němu neměly dostat. Na Bendera před zápasem prudce vystartoval a skoro to vypadalo, že se porve i s ním.

Bejr ale nyní zjistil, že pohodový youtuber byl v celé situaci zcela nevinně a za svá slova se omluvil. Což mnozí jeho odpůrci vzhledem k jeho prudké povaze zrovna nečekali. Na Pstruha a organizátory ze stránek Swaglift v čele s Pavlisem Vackem má ovšem pořád vztek a hlásá, že ho před zápasem podrazili a změnili na poslední chvíli pravidla. Oni jsou ale ostře proti a tvrdí, že právě on porušuje předem domluvené podmínky a dělá z celé události cirkus. Že by Psychopat pořád nemohl překousnout porážku? Vypadá, že události okolo této youtuberské kauzy budou ještě hodně veselé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také