návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuberská bitka roku! Psychopat Bejr vyzval na souboj hejtra Pstruha! Kolik za něj musí zaplatit?

Přežije vůbec Pstruh Bejrův ničívý útok?
Vydáno: 15.11.2016
Hejtra Pstruha vyzval k souboji.
Autor: : youtube.com Hejtra Pstruha vyzval k souboji.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuber Pstruh patří do skupinky těch nejlacinějších hejtrů, jenž v podstatě nedělá nic jiného, než se všemožným způsobem naváží do ostatních youtuberů a většině lidí je tím spíše pro smích. Tentokrát se ovšem navezl do nesprávného člověka. V jednom ze svých posledních videí se totiž ostře opřel do známého kulturisty, youtubera a tak trochu šílence Psychopata Bejra. Ten si nenechal Pstruhovy urážky jen tak a ve spolupráci se stránkami Swaglift vyzval hejtra na drsný souboj!

[[nid:]]

Nejdříve to sice vypadalo, že k žádnému zápasu nedojde. Pstruh ale nakonec tuto drsnou výzvu přijal, tedy pod jednou podmínkou. Chce totiž, aby mu sám Bejr za zápas zaplatil 5 tisíc! Ani to ovšem čím dál populárnějšího psychopata nezastavilo a hned v dalším videu ukázal znepřátelenému youtuberovi požadovanou částku. Drsná bitka dvou youtuberů je tak na spadnutí a oba dva si ve svých videích stále vyměňují urážky a posměšné komentáře. Kdo podle vás vyhraje? Obrovský a vysportovaný Bejr, nebo věčná mluvka Pstruh? Také si myslíte, že je o výherci víceméně rozhodnuto?

VIDEO: Bejr vs. Pstruh 2

 

[[nid:]]

Co provedli šílení youtubeři tentokrát?

VIDEO: Další skandál TVTwixx?! Youtubeři rozmlátili auto na parkovišti. Jak dopadl zásah policie?

Tohle je pět nejotravnějších youtuberů

GALERIE: Misha, MikeJePan a spol. Tohle je 5 nejotravnějších youtuberů současnosti!

Článek je zařazen v: peníze , souboj , pstruh , youtubeři , Psychopat Bejr , bitka roku