Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Další skandál TVTwixx?! Youtubeři rozmlátili auto na parkovišti. Jak dopadl zásah policie?

Zahrávají si internetoví provokatéři opět se zákonem?
Vydáno: 31.10.2016
Co provedli šílení youtubeři tentokrát?

Youtuberská partička TVTwixx v čele s Dannym založila svou youtuberskou slávu tak trochu na skandálech a potyčkách s policií. Po zapáleném autobusu, batohu na kolejích či zatčení se proto nyní rozhodli rozmlátit auto přímo na parkovišti. Stalo se tak při šílené výzvě s šíleným kulturistou a psychopatem Alešem Bejrem, při které museli hoši správně zodpovědět na otázky. Kdo odpověděl dobře, mohl káru pořádně rozmlátit.

Ojeté a staré auto bylo pro tyto účely naštěstí domluvené, ani tak ovšem jejich řádění zase neuniklo pozornosti policie. Na místo sice přijely rovnou tři policejní vozy, hlídka ale zareagovala jinak, než jsou hoši zvyklí. Celou záležitost totiž nechali být a pánové z městské policie TVTwixx dokonce fotili a vzali si autogram! Tento jejich šílený kousek měl tak pro jednou dobrý konec.

 

Reklama
Článek je zařazen v: auto, policie, skandál, fotografování, parkoviště, zákon, psychopat, Obrázek, Kamera, TVTwixx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama