VIDEO: Youtuberská bitka roku! Pstruh a Psychopat Bejr se brutálně porvali v ringu! Víme, kdo vyhrál!

Výsledky ostře sledovaného zápasu mají být zatím tajností. Vypadá to ale, vítěz je víceméně jasný.

Drsný youtuberský zápas, na který mnozí internetoví diváci čekali několik měsíců, je už minulostí. Stoupající internetová hvězda Psychopat Bejr už nemohla vydržet věčné útoky a urážky hejtra Pstruha a vyzvala ho na brutální souboj v ringu. Oba dva se pak i po mnoha problémech na bitce přece jen domluvili a celý zápas zorganizovaly stránky Swaglift. A jak se zdá, opravdu to stálo za to!

Ze samotného zápasu je zatím k vidění pouze krátká upoutávka a všichni zúčastnění mají o bitce i vítězi zakázáno mluvit, dokud Swaglift neukáže finální video. O vítězi pro některé napjatě očekávaného souboje tak nejspíš můžeme jenom spekulovat. I když jak se zdá, vítěz je možná přece jen jasný.

Všechno totiž nasvědčuje tomu, že zápas vyhrál malinko nečekaně provokatér Pstruh. Zatímco Psychopat na sociálních sítích spíše mlčí, Pstruh na video a výsledky zápasu aktivně láká a nevypadá to, že by mu situace zkazila náladu. A to by asi v případě brutální porážky nedělal. Bejrův kamarád Majsner se pak v Alešově novém videu tak trochu prokecl a mimo jiné řekl, že s takovými pravidly a za takových podmínek se snad ani nedalo vyhrát.

Aleš Bejr se navíc podle Swagliftu snaží zveřejnění zápasu i s divokými událostmi chvilku poté zastavit právní cestou. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že Psychopat Bejr si připsal nečekanou porážku a Pstruhovi a praktikám Swagliftu nyní nemůže přijít na jméno. Ostatně, už jeho před bojem ukazují, že bylo před ringem také kvůli jeho agresivnímu chování pořádné horko. Uvidíme, zda se nakonec potvrdí takřka jisté prognózy a za pár dní se potvrdí Pstruhova výhra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také