VIDEO: Youtubeři TVTwixx sprostě zaútočili na Carrie Kirsten a trapně lžou fanouškům! Co ještě udělají pro zhlédnutí?

Opravdu youtuberská partička klesla tak hluboko?

Provokatéři z kanálu TVTwixx v čele s Dannym už mají několik měsíců jednu nepochopitelnou “zálibu“, co nejvíce urážet a útočit na youtuberku Carrie Kirsten. A to i přesto, že se ukázalo, že jejich e-maily v kauze BMW Invelt byly falešné a oni tak riskují pořádné problémy. Jenže ani to jím nestačilo a youtubeři nyní ve snaze co nejvíce Carrie ublížit a získat co nejvíce zhlédnutí nalezli své nové dno.

Ve svém novém pranku totiž na Carrie opět nesmyslně zaútočili. Začali jí psát zprávy s texty oblíbených sprostých songů a čekali na její reakci. A v ní samozřejmě došlo i na vulgární výrazy či přiznání, že Carrie k Dannymu dříve něco cítila. Jejich rádoby vtipná snaha o zesměšnění youtuberky, kterou však lezou mnohým už na nervy, je ale zcela nahraná.

Zprávy jsou totiž, stejně jako v kauze okolo BMW, falešné a hoši youtuberce zkrátka jen založili jiný profil. Na to v komentářích upozorňuje s důkazy mnoho jejích fanoušků a na svém profilu to celkem uvěřitelně tvrdí i samotná Carrie. A vzhledem k Dannyho lžím z minulosti se tomuto údajnému podvodu už ani nedivíme. Youtubeři jsou tak nyní pod velkou vlnou kritiky a raději příliš nereagují. Vážně jim tyto laciné snahy o kontroverzi pořád stojí za to?

Sdílejte článek

Přečtěte si také