Youtubeři

28. prosince 2016 12:59

redakce Prima Lajk

VIDEO: Carrie Kirsten drsně útočí na TVTwixx a Freescoota a žádá cenzuru YouTube! Jaký přeje youtuberům trest?

Co si myslí známá youtuberka o kauze okolo BMW a o falešných e-mailech internetových provokatérů?

Kauza okolo útoků Dannyho z TVTwixx a Freescoota na automobilku BMW už několik dní hýbe youtuberskou scénou. Byla to pak právě Carrie Kirsten, která celou aféru svým videem o převzetí vysněného automobilu zmíněné značky nechtěně odstartovala. Musela snášet sprosté urážky od obou youtuberů i jejich fanoušků a číst si údajné lži.

Dlouhou dobu ovšem celou kauzu raději sledovala zpovzdálí a netočila k ní žádné video. Až nyní, když vyšlo najevo, že všechny e-maily, které používaly youtubeři jako důkaz, byly falešné, se konečně rozhodla pořádně utrhnout ze řetězu.

A s youtubery si ve videu opravdu nebere servítky. Tvrdí, že za jejich lživou kampaní stála hlavně závist a touha po co nejvíce zhlédnutí. Doufá potom, že Danny i Freescoot za pomluvy a padělané maily dostanou spravedlivý trest. Zároveň ale šokovala vyjádřením, v němž prosazuje cenzuru YouTube, či alespoň přísnější kontrolu nad jednotlivými příspěvky. Není prý totiž možné, aby někteří youtubeři mohli přidávat videa postavené na lži a sprostých urážkách. Obává se pak, že jednání obou výtečníků vrhá špatné světlo na celou youtuberskou scénu. Má podle vás pravdu, nebo jsou řeči o cenzuře YouTube malinko přehnané?


Přečtěte si také